reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uniknąć asymetrii główki?

Judka28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
44
Drogie mamy! Kilka dni temu zostałam mamą! Cieszę się przeogromnie, ale mam też wiele pytań, usłyszałam od położnej o asymetrii główki, tylko całkowicie zapomniałam z wrażenia o czym ona mówiła. Co wy robicie żeby główka dzidzi miała łądny kształt?
 
reklama
Rozwiązanie
Tylko właśnie Hania ciągle wraca na jedną stronę.. tak jakby nie chciała na tej drugiej stronie
gratulacje! ja zmieniam strony łózeczka i obracam na różne boczki, no i kładę na brzuchu. Jak pępek odpadł zaczęłam. Na boku nie jest wskazane ze względu na bioderka, na brzuchu najlepiej, ale cały czas pod kontrolą takiego maluszka.
Musisz uważać jak uważasz dzidzię do snu, powinna leżeć na boku, raz na jednym raz na drugim, kładz też często na brzuszku żeby ćwiczył mięsnie karku
 
Tylko właśnie Hania ciągle wraca na jedną stronę.. tak jakby nie chciała na tej drugiej stronie
gratulacje! ja zmieniam strony łózeczka i obracam na różne boczki, no i kładę na brzuchu. Jak pępek odpadł zaczęłam. Na boku nie jest wskazane ze względu na bioderka, na brzuchu najlepiej, ale cały czas pod kontrolą takiego maluszka.
 
Rozwiązanie
Do góry