reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak uniknąć rozstępów

ja mam tylko próbkę Musteli ale ten zapach wyjątkowo mi się nie podoba,wydaje mi się mdlący, a przecież to jest ładny zapach z tego co mówi mąż...
no cóż baby w ciąży już tak mają... 8)
 
reklama
anulka a jakim nivei? bo ja mam ujędrniający Q10 no i niestety na piresi coś mi się niedużego zrobiło :( kupię dziś oliwkę dla bejbasków i zobaczę.
 
Tym "zwykłym" w białej butelce z ciemnoniebieską górą-po Q10 miałam swędzącą skórę więc tego już nawet nie próbuję.
 
Macie szczeście ;)
Moja przyjaciólka jednak sie poddała i poszła na zabieg fraxel.
No cóż, kazda z nas ma inne ciało i niestety jede moga sie własnie cieszyc z braku rozstępów inne nie.

To zależy tez od tego, czy smarujesz się kremami i oliwką w ciąży - ja tego zaniedbałam... Też chyba pójdę pod laser. Nie orientujesz się, jakie to są koszta?
 
reklama
Mogę podać Tobie link do gabinetu w którym własnie miała wykonywany zabieg moja przyjaciółka
jesli chodzi o koszta-to zapytam ją i napisze
Blizny potrądzikowe, fraxel re:pair - Elite Centrum Laseroterapii - Warszawa
a co ? tez sie zdecydujesz?
to jesteśmy juz dwie ;)

Jakbyś mogła zapytać, to byłabym wdzięczna. Chociaz to i tak pewnie w perspektywie dłuższej, na razie jestem w ciązy, więc potem na spokojnie się za to wezmę. Ale ceny warto znac już teraz, trza się przygotować :)
 
reklama
Do góry