reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak uniknąć rozstępów

a mnie niestety-przykro mówic wyszedł pierwszy rozstęp! nie jest tak bardzo widoczny bo jest na piersi "pod spodem"
ale fakt: brzuszek smaruję Vichy codziennie a piersi tylko czasami (raczej stosowałam zwykły balsam)
dziewczyny nie oszczędzajcie kremu
na szczęście mój biedny rozstępik ma tylko 0,5 cm i mam nadzieję go "wyleczyć"
pozdrawiam
J ;D
 
reklama
justnaj też już o tym pisałam na innym wątku że na piersi pojawiły mi się dwa nieduże rozstępy :( a najlepsze że tylko na jednej piersi!!i też pod spodem.Bolesne trochę.I też zaniedbałam trochę smarowanie i to pewnie przez to_Oskarżam męża że to przez niego bo nie masuje ;) no ale trzeba się za to wziąść póki czas :)
 
Oj dziewczyny, ale mnie nastraszyłyscie tymi rozstępami na piersiach, ale przed chwilka je starannie obejrzałam i jedyne co zauważyłam to to, że są naprawde wielkie i chyba pora znów kupic większy stanik. :)
 
Kupiłam Mustele, jak tylko wylazły mi pierwsze ohydne rozstępy w :o :o :o 16 tyg. ciąży ... Ale ja te rozstępiska mam już w genach niestety. Kiedy zaszłam w ciążę byłam bardzo szczuplutka, do tej pory utyłam już 10 kg i mam rozstepy, co tu kryć, bardzo dużo :( Mustele je wybiela i jak na razie zapobiega powstawaniu nowych, choc wczoraj od kiedy zaczęłam smarować wyszły mi już 2 małe. Albo dopiero. Bo przeciez u mnie to normalka. Na brzuszku ( tfu! odpukać!! ) nie mam, tylko dookoła pępka mam taką " otoczkę ", mam nadzieję, że się z tego nie zrobi to paskudztwo.

Pozdrawiam!
 
eg każdy facet się nada... :D sprawiłaś że się uśmiechnęłam mimo że padam ze zmęczenia(wróciłam z małych zakupów,takich tylko dla siebie :) )
 
meter4837.png

Jestem w 28 tygodniu i tydzień temu pokazały się 4 sztuki rozstępów
image]

smarowalam najpierw Ziajką, od 3-go miesiąca, potem oliwką Babmbino( bo słyszalam że oliwka najlepsza), teraz mam Gerbera i smaruję na przemian z oliwką. Biust sie na razie oparł. Chyba mam tendencję, bo w okresie dojrzewania też mi sie porobiły. taka natura.....medale macieżyństwa; jak to mówią. Chyba złotego środka nie ma :(

534ol.gif

 
reklama
ja na razie - ODPUKAĆ - nie mam. Smaruję się od początku ciązy dwa razy dziennie, raz kremem pw rozstępom, takim typowo ciążowym, a raz balsamem, czy kremem, ale z takich bardziej tłustych. Najlepszy był Aqua Cream Johnsons&Johnsons, bardzo fajnie natłuszczał - rano się smarowałam, a wieczorem, jak brałam prysznic, to skóra jeszcze była aż śliska. Teraz mam balsam o konsystencji oliwki Nivea - też bardzo fajny, a że nieco gorzej sie rozsmarowuje niż zwykły kremik, to przy okazji robi niezły masaż:)

A to przeciwrozstępowe - wypróbowałam masę. Gerber, Mustela, Fissan, teraz mam Sanosan - kupiłam w carrefour za 11 zł, ale 100 ml tylko. Jest fajny, nieźle się wchłania. Najlepsza oczywiście Mustela, ale szkoda mi na nią pieniędzy...!
 
Do góry