reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak uniknąć rozstępów

justynaj

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Czerwiec 2005
Postów
1 531
dziewczyny czym smarujecie swoje brzuszki,ja kupiłam sobie Vichy zapobiegający rozstępom,stosuję go od 5 miesiąca i narazie "działa".Wiadomo-jest on drogi ok 80 zł ale wystarcza na 2 miesiące ;D
 
reklama
ja najpierw używałam krem gerbera ok 28 zl. i teraz przeszłam na balsam ziai "ziajka"(ok 13 zl) ma bardzo fajną konsystencję i ogólnie jest b.dobry,polecam.Nie zauważyłam żeby jakieś nowe rostępy pojawiły mi się po tym kremie.Wart też smarować biust,potem może klapnąć.
 
Ja stosuję krem FISSAN, kosztuje ok.20zł. Ma fajną konsystencję i świetnie się wchłania. No i oczywiście działa.

 
Ja na razie używam zwykłego balsamu. Moja koleżanka-sąsiadka mówiła że to zależy od skóry, on nic nie stosowała i nie ma rozstepów. Jak narazie też mam ładny brzuszek. Ale tez zaczne coś stosować, bo nigdy nie wiadomo.....
 
Kupiłam wczoraj na allegro książkę " Joga dla ciężarnych". Mam nadzieję, że będą tam jakieś ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzuszka przez co uniknę problemów ze skórą.
 
Cześć. Ja mam duże zdolności do rozstępów, smaruję od 3 mieś Avon'em, i na razie nic nowego i brzydkiego się pojawiło, mam nadzieję, że tak będzie do końca
 
ja smarowałam do tej pory VICHY i nic nie było, teraz mam krem firmy MUSTELA i zobaczymy ale mam nadzieję, że nie pojawią się te paskudne rozstępy ;)
 
Zaczęłam stosować tą oliwkę na rozstępy, na którą przepis gdzieś tam podawałam i wiecie co, po pierwsze zapach jest cudowny, bardzo relaksuję, a brzuszek jest gładszy niż pupa niemowlęcia. Niech się schowają wszystkie kremy.
 
reklama
ja stosowałam zwykłą oliwkę dla dzieci....tak mi doradziły koleżanki, które też tak się ratowały i uniknęły rozstepow. Ja smarowałam się w zasadzie tylko do 25 tygo bo potem miałam zakaz dotykania brzucha z powodu skurczów. Rozstępy mi się zrobiły ale tylko na boki i już są blade. Pewnie gdybym urodziła w terminie a nie miesiąc przed to bym bardziej popękała :-[
 
Do góry