reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uniknąć rutyny w małżeństwie?

reklama
To moze mi powiecie co ja mam zrobic skoro i u mnie wkradla sie rutyna ale jesli ja ja chce zmienic a moj m nie????on uwaza ze i tak mnie kocha. jestem mloda i juz nie chodze za reke z mezem nasze tematy to jego praca i dzieci czasu dla siebie nie mamy ale jesli mowie choc gdzies pojdziemy kono restauracja to slysze nie bo nie ma kasy ale na spotkanie z kolega kasa jest i czas tez i jak takiemu nie palnoc a wtedy potrafi powiedziec ci jedno czepiasz sie
 
Książka o ktorej pisze VegaVega jest rewelacyjna :)
I ja wprowadziłam ją w życie :)
Też na początku myślałam 'hehe książka o mnie' bom jam zołza jakich mało ;)
Ale to nie o takiej zołzie jest...
Od kiedy wprowadziłam ją w życie zauwazylam, że mąż rzeczywiście bardzo się stara... :)

Kacperek pożyczę ją Tobie...
 
Lariss bo najwazniejsza rzecza jest to by skupic sie na sobie, sznowac sie ,znac swoja wartosc.
Nie poswiecac calej siebie facetowi,nie podawac sie na tak zwanej zlotej tacy.
Trzeba miec swoje drobne tajemnice,swoje zycie wtedy jestes ciekawsza.
Jedno zdanie z tej ksiazki utkwilo mi w pamieci FACET NIGDY NIE MOZE POCZUC ZE MA CIE NA 100 % i musze powiedziec,ze jest w tym troche prawdy.
 
Jedno zdanie z tej ksiazki utkwilo mi w pamieci FACET NIGDY NIE MOZE POCZUC ZE MA CIE NA 100 % i musze powiedziec,ze jest w tym troche prawdy.

O tak ! kiedyś też czytałam tą książke. Facet jest jak myśliwy i swoją żonke ma zdobywać przez całe życie. Zwierzyna która naskakuje sama nie jest atrakcyjna - to tak obrazowo. W kobiecie musi być ciutka tajemnicy, zagadki :)
 
Ostatnia edycja:
Ściągnęłam tą książkę z internetu i muszę powiedzieć, że jest genialna!!! Wczoraj wypróbowałam jeden "trik", kiedy mąż wrócił z pracy...zwykle czekam na niego, mówię dzień dobry, całuje, pytam się jak minął dzień...A teraz nic...on sam mnie pocałował bardziej czule, powiedział tyle ile chciał, a jak szłam spać, powiedziałam tylko "dobranoc". Bez żadnych przytulanek i całusów i mówienia "kocham Cię". To on mnie pocałował mówiąc, że mnie kocha :-)
 
reklama
"FACET NIGDY NIE MOZE POCZUC ZE MA CIE NA 100 %" hmmm ciekawe..może faktycznie coś w tym jest..faceci mają naturę myśliwych i może byc tak,że jak poczuja,że ma Was na 100% to pomyślą "ok.misja zakończona" i będzie sie rozglądał za nowym wyzwaniem.
To oczewiście tylko teoria,ale zawsze lepiej zostawić miejsce na ten choćby 1% niepewności i tajemniczości dla męża,a co :)
 
Do góry