reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uodparniać??

Mój synek jest w grupie pięciolatków. W poprzednich latach o tej porze już bardzo chorował. Od września dostaje ribumonyl, a poza tym zaszczepiliśmy go przeciwko grypie. Odpukać, ale cały czas jest zdrowy. To żeby był zdrowy jest teraz szczególnie ważne bo w domu mamy małego Tymonka.
 
reklama
Witam.
Czy któraś z Was stosowała u dziecka szczepionkę IRS-19:confused:. Ostatnio lekarka przepisała nam to na nawracający katar. Zastanawiam się, czy to coś pomoże, jeśli macie jakieś doświadczenia, to podzielcie się.
 
Waitaj Zuzia1 Mój Synek Ma 5 Lat I Też Dostał Tę Szczepionkę, Ale Na Migdały. Jak W Tamtym Roku Chorował Kilka Razy To W Tym Tylko Raz I Obyło Się Bez Antybiotyków. Jeśli Ta Szczepionka Ma Być Skuteczna To Będziesz Musiała Powtórzyć Ją Za Trzy Miesiące, Ale O Tym Napewno Mówił Ci Lekarz.
 
Jak moja corka zaczela chodzic do zlobka, zaczely sie nagminne katary i przeziebienia. Dostala IRS19 i bardzo jej pomogl. Stosowalysmy go tylko jeden sezon. Pozniej przestala chorowac. Teraz chodzi do przedszkola i jeszcze nie chorowala w tym roku. tylko pamietaj, ze na poczatku stosowania moze pojawic sie przez kilka dni katar. To normalne i nie trzeba przerywac. Wiec wszystko powinno byc dobrze.
 
dziewczyny - jakos sie nie odzywacie a to chyba oznacza ze dzieciaczki sa zdrowe :)
my niestety zaliczylismy takie niewiadomo co pomiedzy swietami i sylwestrem - goraczka do 41 st i bardzo powiekszone wezly chlonne - oczywiscie nikt nie wiedzial co to ... jak sie pojawilo tak zniknelo po 3 dniach ... bez antybiotyku ... powinnam sie cieszyc ale juz nie mam sily na te infekcje ktorych nikt nie potrafi zdjagnozowac ...
 
Oj Idzia u nas chyba cos podobnego dzisiaj, też gorączka, ból głowy i tyle. Dobrze, że u was szybko minęło? A może to trzydniówka? Tylko czy takich duzych chłopaków to jeszcze atakuje?
 
karola no nie wiem :-) - myslamam ze 3dniowka to choroba wlasciwie niemowleca - a po goraczce powinna byc wysypka - a nic takiego nie bylo ... masakra ...
mam nadzieje ze Mati szybko wroci do siebie; przeciez chlopcy od wrzesnia ida do szkoly i lepiej zeby przestali chorowac :)

Iga to super dziewczynka :)
 
Byliśmy u lekarza i jednak to angina :-(.

Idzia myślę, że chłopaki dadzą radę. Jakby nie patrzec u nas to DOPIERO 2 choroba w tym roku szkolnym - poprawa jest.
A za komplement Iga ślicznie dziękuje ;-)
 
reklama
Witam !!! Wszystko przez tą pogodę, za ciepło jest.Z tego co się orientuję ,to bardzo dużo dzieci jest chorych, w przedszkolach jest tylko grubo poniżej 10 osób na grupę:-( Moja córa też chora, ale to już końcówka. Standardowo zapalenie oskrzeli i przyplątało się jeszcze zapalenie ucha ( raczej dwóch :-( ).Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę !!!
 
Do góry