reklama

Jak uratować włosy?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Marlenka33, 21 Wrzesień 2016.

1. Marlenka33

Marlenka33 Zaciekawiona BB

Mam strasznie suche i niezdyscyplinowane włosy :/ szukałam dla nich ratunku różnymi sposobami, w końcu poszłam do fryzjera po pomoc. Zaproponowała mi kurację z użyciem booster kerastase, to takie ampułki do skoncentrowanej pielęgnacji. Używałyście? dają efekty? [​IMG]

2. Bunieczka

Bunieczka Początkująca w BB

3. reklama
  4. Kaana

Kaana Fanka BB :)

Spróbuj tez olejowania i ogranicz rozjasniania, suszenia z uzyciem goracego powietrza czy ogolnie stylizacje na goraco. Obetnij zniszczone, rozdwojone konce.
    Uzywaj kosmetykow z dobrym skladem i sprobuj delikatnych szamponow bez sls.
    Myj wlosy metoda Odzywka-szampon-odzywka.
    Polecam blog. Anwen.pl

5. Greenpo

Greenpo Zaciekawiona BB

Ikarov Olejek ze słodkich migdałów
    Przez pierwsze tygodnie po tych drakońskich zabiegach olejowałam włosy olejkiem ze słodkich migdałów firmy Ikarov. Zabieg ten w przypadku włosów zniszczonych powinien być wykonywany ok. 4 razy w tygodniu, jednak byłam na tyle zdesperowana i załamana stanem moich włosów, że olejkowałam je codziennie. Zastosowałam jednak pewną metodę: co drugi dzień zamiast nakładać olej na całą długość włosów, robiłam pewnego rodzaju wywar. Do miseczki wlewałam około 200 ml wody i kilka do kilkuastu kropel olejku – moja wersja light olejowania. Czasami dodawałam również kilka kropel olejku kokosowego.

6. karolkowo17

karolkowo17 Początkująca w BB

Zrób sobie morfologię, zbadaj hormony...

7. Marta_85

Marta_85 Zaciekawiona BB

Spróbuj zacząć stosować olejki do włosów, dobrze odżywią twoje włosy

8. Gracjanka12

Gracjanka12 Zaciekawiona BB

9. mamciajulki

mamciajulki Zaciekawiona BB

Poczytaj o olejowaniu włosów. W ten sposób porządnie nawilżyłam włosy- nie są już suche i nie puszą się. Używałam arganowego z Inoaru. Po jakimś miesiącu widziałam rezultaty, a teraz nie wyobrażam sobie włosowej pielęgnacji bez użycia oleju :)

10. reklama

Poleć forum