reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak urodzić i nie zwariować?

reklama
Teraz też będzie wychodzić taki film tzn ciąży z dystansem dokładnie. Śmieszny ma sam trailer bo tylko to widziałem w kinie ale plakaty też już widziałem"jak urodzić i nie zwariować" się zwie.
Travolta mi się zawsze kojarzy z erą disco i żelem do włosów:)
 
Na śmiesznie o ciąży? A to już leci? Bo chętnie obejrzę na rozluźnienie. Odkąd się staram koleżanki mnie tak straszą, że niemal spodziewam się śmierci. :p A już na pewno codziennych wymiotów i spuchniętych wszystkich części ciała.
 
refluksów, hemoroidów i paru innych przyjemnych bonusów :p

Film chyba jeszcze nie leci. Ale widziałam trailer w kinie, więc już jakoś niedługo.
 
Będzie 22 czerwca i chyba we wszystkich kinach bo to tzw "hicior":) z Cameron Diaz i J.Lopez.
Naranja- mój siostrzeniec kiedyś powiedział. Biedna jesteś mamusiu bo teraz jeszcze w tą ciąże zapadłaś. No coment:)
 
"zapadłaś w ciążę"!! dobre :-D
A własnie wyskoczyła mi przed chwilą długonoga Lopez w reklamie maszynek do golenia :rofl2:
A propos kina, to jak ja sie cieszę, żemieszkam daleko od stadionu i raczej nie będę miała problemu z dotarciem do kina!
 
reklama
Tak samo fajnie się w trakcie meczu robi zakupy- po prostu, okolica jak po przejściu jakieś choroby tzn pustki.:) I tak jestem na bieżąco bo reszta rodziny ogląda. Trochę pogoda psuje karnawał a do kina jak znalazł.
 
Do góry