reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak urodzić i nie zwariować?

Mitrand- ja wczoraj w trakcie meczu robiłam zakupy w lidlu. Szok, parking prawie pusty- 3 auta...., kasy 3 wolne!!! W sklepie ogólny luz był odczuwalny na każdym kroku;) ZAkupy zrobiłam w ekspresowym tempie, bo wszystko szło sprawnie:)
 
reklama
A ja akurat lubię oglądać mecze i ze śmiechem obserwuję jak wszyscy (w tym ja:p) wychodzą z psem w przerwie między jednym a drugim ;). Ale to tylko od końca tego tygodnia :)
 
Szał ogólnie z tym euro. Udało nam się już obejrzeć film w ramach tej akcji "ladies night" luba się uparła żeby iść jak najszybciej się da i w ten sposób zostałem kinowym rodzynkiem bo głównie jednak przychodziły kobiety ale pary też się zdarzały. A komedia bardzo fajna, były momenty wzruszające ale głównie się śmialiśmy.:)
 
No byliśmy na "jak urodzić i nie zwariować". Może i fajne te ladies najty jak puszczają filmy przed premierą ale za to jest strasznie mały wybór tzn jeden film był tydzień temu, i w ten weekend znowu inny. Może dlatego, że wybierają te filmy które na pewno się spodobają kobietom. Ewentualnie mi:)
 
Kochana ja bym się zdziwiła jakby nasi nie odpadli. Ale na szczęście piękni Hiszpanie grają dalej ;). Mitrand ja byłam pewna, ze na ladies night wchodzą tylko panie, więc gratuluję sprytu,że się wcisnąłeś. A może masz po prostu wpływową kobietę :rofl2:
 
reklama
Do góry