)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Jak urzadzić pokój 9-latka

Kiulik

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
dziewięciolatek to już taki młody nastolatek więc pomimo że bawi się samochodami itp. to wydaje mi się że nie ma co tapetować ścian w misie. A raczej klasycznie. A powiedzmy dywan - w kształcie auta, piłki, czy wykładzine z drogami itp.

reklama

Eminem

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Raczej właśnie ja bym wtedy urządząła dziecku pokój już nie tak dziecinnie, bo zaraz zacznie być "wielkim nastolatkiem", a przecież nie będę umeblowania co roku zmieniać:)

biala_dama

Rozwiązania
0
9 latek jest na tyle duzy ze sam moze podpowiedziec co chce w pokoju, no nie koniecznie wsyzstko ale kolor scian i modne wzory

Nilcia

Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
Mój brat ma np typową tapęte nie z miśkami, ale np dywan ma taki psecjalny edukacyjny dla dzieci w jego wieku, i dużo takich przydatnych rzeczy, które go czegoś nauczą. 8 lat to już wiek gdzie właśnie praktycznie nie typowo dziecięce rzeczy się kupuje. Chyba że się mylę.
Czy ja wiem... w tym wieku dziecko chodzi już do szkoły i tam raczej się uczy, dodatkowe "lekcje" w domu mu daruję :-) Wychodzę z założenia, że dom powinien być raczej miejscem gdzie się odpoczywa, umysłowo również:)

Jeśli chodzi o motywy, to nie wiem jak wasze dzieciaki, ale mój synek ostatnio nabrał ... własnego "widzi mi się" w tej dziedzinie. Co gorsze, na większość propozycji reaguje jak typowy facet: "Nie podoba mi się". To będzie ciężka przeprawa :-D

wiola20121119

Miasto
zach-pom
Rozwiązania
0
Ja bym też podstawowy wystrój zrobiła klasycznie, a zmieniała dodatki. u moich chłopców to sie sprawdza, bo co chwile coś innego jest na tapecie.

Eminem

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Na pewno nie róbcie pokoju z jakimś motywem z bajki czy z czegoś, no chyba, że macie ochotę na kolejny remont za niedługo:)

Szkolnis_pl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Warto postawić na taki wystrój, by nie trzeba było zmieniać tego co 5 minut, nie dość że mnóstwo zamieszania, to i koszty :). Można na przykład wykorzystać fototapety, które odmienią pokój w jednej chwili :)

M

monika19

Gość
takie wystroje z motywami z bajek to zaraz trzeba zmieniać bo dzieciaka wyrośnie i będzie wstydził lepiej pomalować ściany na jakiś naturalny kolor.

reklama

InhalatorDlaDzieci_pl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Tak szczerze mówiąc to 9 latek już sam bezie wiedział w jakiej tonacji i stylu chce mieć urządzony pokój. Np śmiało sam może wybrać ciekawy model fototapety który go zainteresuje.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Archiwum mam siedzących w domu 4
E Mamy nastolatków 33
B Przyszłe mamy 30
K Trzylatki 28

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry