)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Jak urzadzić pokój 9-latka

Rozwiązania
0
reklama

BajkowyPokoik_pl

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Myślę,że warto zastanowić się też nad ciekawymi dodatkami do pokoju 9 latka,np komplet pościeli z bajkowym motywem,do tego poduszki narzuta w takim stylu,każde dziecko byłoby zadowolone :)

Rozwiązania
0
Zostawiając neutralny, jasny kolor ścian i sufitu możemy poszaleć z dodatkami, które nadadzą charakteru i niepowtarzalności pokojowi. 9-latek to już nie maluch, którego największym przyjacielem jest pluszowy miś :p Stylowym dodatkiem i zarazem wygodnym oparciem może byc np. Podusia Milusia.

Rozwiązania
0
Najlepszym rozwiązaniem są neutralne kolory - szarości, biel - nigdy nie wiadomo jaki dziecku wpadnie pomysł do głowy i może się okazać że nowe smoki na ścianie za miesiąc będzie chciał zamienić na samochody wyścigowe :) jednym słowem kolejny remont

Rozwiązania
0
ja nie miałam pomysłu i szukałam dosyć długo dobrej projektantki. Znalazłam panią Iwonę Terczyńską i polecam, bo pomysły i aranżacje, które projektuje są po prostu mega. Efekt był zniewalający, a dziecko mega zadowolone :)

Milenka890

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Właśnie ktoś dobrze napisał by żadnych bajkowych motywów do pokoju, bo zaraz kolejny remont będzie. Jak się okazało ja głupia za bardzo dałam się moim córkom i namówiły mnie na Krainę Lodu. No i co, po paru miesiącach okazało się że coś tam nowego wyszło, Kraina Lodu jest fe, i one tego nie chcą. Ile to płaczu było, krzyków.. W końcu powiedziałam że mam dość i trzeba było znowu pomalować ściany, ale musiałam po to wziąć pożyczkę od Kredyt1000, bo inaczej bym nie wyrobiła w tamtym miesiącu.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Archiwum mam siedzących w domu 4
E Mamy nastolatków 33
B Przyszłe mamy 30
K Trzylatki 28

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry