reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jak uzupełnić niedobór minerałów??

Dołączył(a)
24 Maj 2008
Postów
10
Rozwiązania
0
Drogie mamy....jak zapewne wszystkie wiemy nasze dzieciaczki potrzebują dużo minerałów aby zdrowo rosły i sie rozwijały. Gdzie znajduje się najwięcej takich minerałów i o jakie dokładnie minerały chodzi?? Czy każde dziecko traci i potrzebuje ich tyle samo czy jest to może uzależnione od wieku lub aktywności fizycznej?? Czym uzupełnić dietę dziecka aby prawidłowo się rozwiłało??
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry