reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak Was potraktował personel szpitala?

Witam,
chciałam polecić Wam Szpital Bukowiec w Kowarach. Podobnie jak Wy doświadczyłam poronienia- 9 tydzień, ciąża bliźniacza. Bardzo bolało, tym bardziej że to była moja pierwsza ciąża (34 lata).
8 maja 2018 zostałam poddana zabiegowi łyżeczkowania macicy. Jestem wdzięczna personelowi Szpitala Bukowiec. Zarówno lekarze jak i Panie Pielęgniarki stanęli na wysokości zadania. Udzielono mi niesamowitego wsparcia. W całym tym nieszczęściu to było coś niesamowitego. Jeszcze w tym samym dniu mogłam opuścić placówkę i udać się do domu. Oczywiście, trochę się obawiałam zabiegu. Wyjaśniono mi na czym będzie polegał zabieg. Byłam pod pełną narkozą, więc nic nie czułam.Dopiero potem, leżąc już w sali po zabiegu zaczęłam odczuwać boleści. Dostałam leki przeciwbólowe. Panie Pielęgniarki i moja Pani Doktor kontrolowały sytuację. Mój Ukochany również czuwał, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Nie byłam w tym wszystkim sama.
 
reklama
Do góry