reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wasze dzieci nazywają swoją cipuncie?

moja kapie sie w wannie tej samej co i my, na brzegu stoją różne plyny i uzywa roznych. szampon do wlosów, zel do mycia, itp a zel do higieny do mycia calej pupy az po pas:-D ja czasem tego zelu uzywam do mycia twarzy, rąk. nie wydaje mi sie zeby jej szkodzilo, ma zabawę z tego, ze moze mieszac te plyny w piany, mikstury, lody z piany itd, dopoki nie ma podrażnien na skorce, to jest fajnie.
 
reklama
moja mała mówi "pupa przednia i pupa tylna" :)

a od czasu jak jest maluch każe sobie od nowa smarować obie pupy sudocremem, ciekawe jak długo to potrwa
 
Mam dwóch chłopców więc nie mam tego problemu, ale od jakiegoś czasu podpytują mnie co mają dziewczynki, skoro nie mają siusiaków. Nie wiem co mam im odpowiedzieć, nie chcę robić z tego tajemnicy, ani jakiegoś tematu tabu, ale naprawdę nie wiem :-( Żadna z przedstawionych przez Was propozycji mnie nie przekonuje niestety. Może jakbym miała córeczkę i od małego używała takich zdrobnień, to byłoby to dla mnie normalne, a tak to trochę brzmi to mało poważnie i mój niespełna 7 letni syn, mógłby nie przyjąć tego na poważnie. Z kolei pochwa brzmi tak obco i nie do końca odzwierciedla ten narząd u dziewczynki, w końcu dziewczynka nie sika pochwą, a oto zwykle pytają chłopcy :-(
 
Do góry