reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wasze dzieci przyjely roszerzanie diety ? :)

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
Jak w temacie.
Kiedy zaczęłyście przygodę i od czego?
Jakbyście mogly cofnąć czas, co byscie zmieniły?
Wasze dzieci miały jakies alergie czy problemy brzuszkowe ? Jesli tak to po czym?
Możecie polecić jakieś produkty ktore wyjątkowo smakują waszym dziecia ?
A może subskrybujecie kogoś na YouTubie kto robi jakies fajne papki dla maluchów i jak to należy robić itd ?
Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Moja córka ważyła na rok 8kg. Jacy wy z mężem jesteście ? Szczupli, wysocy ? Gorzej jest jeśli je, a nie przybiera.
Zaraz zaczniesz rozszerzać dietę, więc zobaczysz jaki to dopiero cyrk
Jesteśmy raczej sredni ale drobizna to raczej nie :) . Ani grubi ani chudzi :) ja na rok ważyłam 10 kg i mój mąż podobnie. A rozszerzać dietę zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu ale porazka bo nic nie chce z tego jeść. Zamknie buzie i koniec :(
Pleśniawki i aft nie widze. Może to na zęby, ale ich też nie widzę. .. Wszystko wkłada do buzi i się bardzo slini . Od tej sliny (chyba) dostał podrażnień na policzkach i brodzie. Może to faktycznie ząbki idą ale żeby aż tak bolało przy ssaniu a czasami jest ok?..
To spróbuj może jakiejś maści czy żelu które stosuje się przy ząbkowaniu, w tym jakie to żele to nie pomogę bo nigdy nie dawałam dzieciom. Może akurat to ząbki i trochę mu pomoże [emoji848] spróbować warto, może akurat
A to że jednego dnia jest ok a drugiego mniej to jak najbardziej może być też wina zębów.
 
reklama
No to musisz wrócić do lekarza. Może ma afty. A może idą zeby. To trzeba sprawdzić.
Możliwe, przecież ząbki od razu nie wychodzą a mogą dokuczać znacznie wcześniej niż się pokazują 🙈 my też czasami smarujemy Dentinoxem i trochę pomaga, ale faktycznie moje dziecko z jedzeniem ma baaaardzo różnie. I ma przerwy 4 godziny, czasami więcej, a już nie wybudzam w nocy, sam się budzi ale czasami nawet po 7h.
 
Doznałam oswiecenia. Jaka temperaturę ma mleko, które podajesz? Wbrew pozorom, dzieci maja swoje faworyty.
Moja Gaba lubiła temperaturę pokojowa, lekko cieplawe.
Bulek z kolei do paszczy nie weźmie mleka, które nie jest zimne. Ma być zimne bo jak nie to właśnie odwracał główkę i nie szło. Dopiero zimne ze smakiem wypijał.
 
Doznałam oswiecenia. Jaka temperaturę ma mleko, które podajesz? Wbrew pozorom, dzieci maja swoje faworyty.
Moja Gaba lubiła temperaturę pokojowa, lekko cieplawe.
Bulek z kolei do paszczy nie weźmie mleka, które nie jest zimne. Ma być zimne bo jak nie to właśnie odwracał główkę i nie szło. Dopiero zimne ze smakiem wypijał.
Jest lekko ciepłe. Znów jak postoi trochę i jest chłodne to tez nie chce pic.
 
Pleśniawki i aft nie widze. Może to na zęby, ale ich też nie widzę. .. Wszystko wkłada do buzi i się bardzo slini . Od tej sliny (chyba) dostał podrażnień na policzkach i brodzie. Może to faktycznie ząbki idą ale żeby aż tak bolało przy ssaniu a czasami jest ok?..
A sprawdzałaś czy to moze refluks ? On nie zawsze jest z ulewaniem. Takie dzieci czytalam ze maja bardzo slaby apetyt.
 
Próbowałam i chłodne i ciepłe. Dodawałam szczyptę kleku ryzowego i dalej nic . Czytam na forum i niejadkach i chyba mój taki jest. Tylko zastanawiam się jak te dzieci przybierają na wadze i po czym?
Moja córka ważyła na rok 8kg. Jacy wy z mężem jesteście ? Szczupli, wysocy ? Gorzej jest jeśli je, a nie przybiera.
Zaraz zaczniesz rozszerzać dietę, więc zobaczysz jaki to dopiero cyrk
 
reklama
Moja córka ważyła na rok 8kg. Jacy wy z mężem jesteście ? Szczupli, wysocy ? Gorzej jest jeśli je, a nie przybiera.
Zaraz zaczniesz rozszerzać dietę, więc zobaczysz jaki to dopiero cyrk
Jesteśmy raczej sredni ale drobizna to raczej nie :) . Ani grubi ani chudzi :) ja na rok ważyłam 10 kg i mój mąż podobnie. A rozszerzać dietę zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu ale porazka bo nic nie chce z tego jeść. Zamknie buzie i koniec :(
 
Rozwiązanie
Do góry