reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak Wasze teściowe czy też mamy podchodzą do tego że nie mają jeszcze wnuków?

Mnie to bardzo irytuje. Takie pytania i ciągłe insynuacje. A bo już jesteście po ślubie 8 lat.... a bo wszyscy już mają. Bo już koleżanki mają dzieci w wieku przedszkolnym albo większe. Bo co to za życie bez dzieci.
 
reklama
Moja teściowa też już przebiera nogami, mimo że ma dwoje wnucząt od brata mojego lubego. Potrafi być na tyle taktowna, że zrobiła sobie nawet zamówienie na płeć kolejnego wnuka.... 🤦🏼‍♀️
 
Moja teściowa też już przebiera nogami, mimo że ma dwoje wnucząt od brata mojego lubego. Potrafi być na tyle taktowna, że zrobiła sobie nawet zamówienie na płeć kolejnego wnuka.... 🤦🏼‍♀️
u nas niestety my jesteśmy jedyną "nadzieją" na wnuki zarówno dla rodziców jak i teściów......
 
My ogólnie raczej nie myśleliśmy o dzieciach. Na zasadzie może kiedyś. Poprzednią ciążę straciłam w 22 tc, teraz nieplanowana. My załamani kompletnie.
Nigdy nie byłam w ciąży, nie wiem co najlepszego mogłabym doradzić. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to nie zakładanie najgorszego i zmiana nastawienia... Bo co zrobisz w tym pięknym kraju... Trzymam kciuki i życzę dużo siły 💪
 
reklama
Do góry