reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wrócic do formy?

reklama
Trafiłam tu z wyszukiwarki i powiem wam dziewczzyny co do tych pasów tak. Ja sobie napewno kupię i po porodzie zakładam. Moja babka urodziła 8 dzieci (szok) i mówiła że przy każdy (stara szkoła) po porodzie na brzuch kładli ciężki worek z czyms tam. A potem kazali sie obwijać pasem bawełnianym i brzuch po 7 dziecku moja babka miała jakby nie rodziła. A o 8 zaniedbano to bo zmieniono przekonania i koniec ładnego brzucha. Ja tam worka klaść sobie nie dam (troche to z przymróżeniem oka traktuję) ale ten pas to podobno sprawdzone od lat. Położne tez swoje wiedzą pewnie dobrze radzą by mieśni nie rozleniwiac ale nikt tego pas nie nosi pół roku. Potem trzeba ćwiczyć. Mięśnie nie zanikają - mozna je odbudować. Trochę co innego skóra. Ta jak se rozciągnie no to tylko masaże, chyba że ktoś ma duzo kolagenu no to szczęściary.
 
Hejka!!Ja już jestem 2 miesiące po porodzie a dokładniej po cesarce.W ciąży przytyłam 36 kg:( na dzień dzisiejszy schydłam 16kg jeszcze troszke mi zostało:D ale cóż trzeba z tym walczyć i tak jak dziewczyny polecam pas poporodowy bardzo dużo pomaga.Pozdrawiem
 
ALEXANDRA....gratuluje:) mam nadzieję że zdobędziesz oczekiwana wagę;) i popieram zdanie że trzeba walczyć bo wiele dziewczyn sie poddaje...:(
pozdrawiam
 
Do góry