reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Jak wybrać bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka ? - Poradnik

reklama

Destino

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2016
Postów
10 063
Miasto
Kraków
Tylko że tu akurat nie chodzi o wygodę dziecka ale bardziej o bezpieczeństwo w razie "W", moim zdaniem
Dlaczego uważasz, że nie ma bezpieczeństwa. Mój syn jest dość wysoki, a to zabezpieczenie z przodu Ala "poduszka powietrzna" to ona podtrzymuje dziecko. Tworzy coś w rodzaju kokonu. Tak, że w razie zderzenia głową się o nią opiera.
Długo szukałam fotelika do jazdy tyłem. Żaden w moim aucie nie ma właściwego wychylenia i kiedy dziecko zasypia podczas jazdy spada mu głową i poddusza się do tego stopnia, że zaczyna kaszleć i próbuje chwycić powietrze. Nie chcę doświadczyć nigdy zderzenia. Mam jednak nadzieję, że rzeczywiście się sprawdzi. Na niemieckim rynku jest dość popularny.
Może wypowie się jeszcze ktoś i podpowie inny model fotelika
 
Do góry