reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wychować faceta i zdążyć przed porodem?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ewach - ja tez nie narzekam na mojego meza pod tym wzgledem - podobnie jak magdalena :) i umyje i zatankuje i posprzata :)
 
To mój ukochany ostatnio bardzo lubi pilnować Oliwki, ja mam czas się wykąpać, zjeść, a dziś nawet zdążyłam wydepilowac nogi... no ale skoro TAK wygląda jego pilnowanie to ja się nie dziwię ...
 
Ooooo to już wiem, ze mój Michu też będzie zawsze chętny by pilnować naszego Mateuszka:)

Hi, hi! Ach, Ci nasi faceci...
 
A mój Mich chodzi bardziej nerwowy niz ja. Zostawił u mojej mamy jakiś klucz od kompletu samochodowego (taki do odkręcania czegoś tam) na ławce przed domem i jak mu wczoraj o tym powiedziłam to sie zdenerwował, ze go nie przywiozłam, ze tam leży na ławce i pewnie rdzewieje.

A skad ja miałam pewność ze to akurat jest nasz klucz??? Tylko brat tak domniemywał,ze to pewnie nasz. Przecież nikt go nie ukradnie i jak pojedziemy następnym razem to On sobie Go zabierze. Bo ja nie mam co innego wozić w torebce tylko jakiś klucz????

I widziałam,ze jeszcze dzisiaj Go trzymało przez głupi klucz. A jak On mi niszczył rózne pojemniki i miseczki do farb i innych rzeczy przy remoncie to co???? Też mnie "cholera brała". Ale nie wkurzałam sie tak jak ten Mój Nerwus.

To w końcu kto chodzi w ciaży na przedostatnich nogach??? Ja czy Michu??? Bo ja juz nie wiem ;)
 
reklama
Lidijka ci faceci już tacy są. Mój do malowania łóżeczka wystroił się w najnowszą koszulkę i oczywiście ją wyplamił jakimś klejem. Wczoraj dostał koszulkę, odplamiacz i sam walczył. A co!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry