reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wygląda chłopiec na usg?

Dołączył(a)
3 Listopad 2017
Postów
10
:-D Byłam dwa dni temu na USG. Jestem obecnie w 13 tygodniu ciąży. Na usg było widać między nóżkami malca takie "coś" co latało między tymi nóżkami, co jak dla mnie i męża wyglądało jak mały siusiak (taki sterczący :D ) , chociaż nie mam pojęcia czym w tym etapie odróżnić chłopca od dziewczynki. Lekarz powiedział że C H Y B A chłopiec , chociaż mam cichą nadzieję że tak będzie :) Zdj usg nie wstawiam bo mały tak się kręcił że nawet lekarz nie strzelił dobrego zdjęcia :)
 
reklama
Posxukaj dobrze w necie (kiedys widzialam) jak wyglada siusiak a jak wargi bo ich ulozrnie jest faktycznie mocno inne. Ale ja probowalam i nie moglam dojrzec czy siudiak czy pisia. Jednak w drugiej ciazy tez mi cos pofruwalo i to byl siusiak widzielismy odrazu :-)
 
Posxukaj dobrze w necie (kiedys widzialam) jak wyglada siusiak a jak wargi bo ich ulozrnie jest faktycznie mocno inne. Ale ja probowalam i nie moglam dojrzec czy siudiak czy pisia. Jednak w drugiej ciazy tez mi cos pofruwalo i to byl siusiak widzielismy odrazu :-)
Mam nadzieję że to też będzie siusiak do końca i że nie zniknie : ) tym bardziej że kolejne usg mam dopiero za 8 tygodni, lekarz mówił że nie będzie usg przy kolenej wizycie , a tak szkooda...
 
Za 8 tygodni ??
Ja bym w życiu tak ciąży nie prowadziła;)
Trzeba na bieżąco monitorować..
Mam gdzieś zdjęcie jak wygląda siusiak mogę poszukać;)
Do 12 tyg każdy jest dziewczynka później po 12 tyg wyksztalcaja się narządy:)
Więc na 99 to chłopczyk:)
Nie masz zdjęcia?
 
Za 8 tygodni ??
Ja bym w życiu tak ciąży nie prowadziła;)
Trzeba na bieżąco monitorować..
Mam gdzieś zdjęcie jak wygląda siusiak mogę poszukać;)
Do 12 tyg każdy jest dziewczynka później po 12 tyg wyksztalcaja się narządy:)
Więc na 99 to chłopczyk:)
Nie masz zdjęcia?
wizyty mam co 4 tygodnie, tylko lekarz mówił że przy kolejnej wizycie bez usg, wiec wychodzi na to ze kolejne usg za 8 tygodni dopiero :)
 
wizyty mam co 4 tygodnie, tylko lekarz mówił że przy kolejnej wizycie bez usg, wiec wychodzi na to ze kolejne usg za 8 tygodni dopiero :)
Ja miałam usg co miesiąc..spać bym nie mgła jakby mi usg nie robił co wizytę
Zapewne NFZ?
Później co dwa tyg miałam od połowy ciazy ale to musiałam:)
Do tego synka widziałam w 4d:)
Chciałam mieć pamiatke też jak rośnie i się zmienia
 
Ja miałam usg co miesiąc..spać bym nie mgła jakby mi usg nie robił co wizytę
Zapewne NFZ?
Później co dwa tyg miałam od połowy ciazy ale to musiałam:)
chodzę prywatnie :o o to teraz mnie zaskoczyłaś , musze go przycisnąć żeby usg zrobił :) mówił mi że pacjentkom podczas ciązy robi max 6 razy usg żeby nie za dużo,,,, wiec stwierdziłam ze może nie można z tym usg przesadzać.. dobrze ze mówisz jak jest, nie odpuszczę usg za 4 tyg :D
 
reklama
reklama
Do góry