reklama

jak wygladaja pokoje Waszych dzieci?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez adam_beatka, 10 Wrzesień 2015.

1. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

jak w temacie - jak wygladaja pokoje Waszych pociech? macie elementy, po ktorych widac, ze tam mieszka maluch?

2. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Ja jestem wlasnie w trakcie urzadzania pokoi dla synkow i szukam ciagle inspiracji w necie. Jest ich tam cale mnostwo. Na pewno bedzie cale mnostwo elementow po ktorych bedzie widac ze mieszakja tam maluchy. Poczawszy od koloru scian, naklejek, na meblach konczac:)

3. reklama
  4. happybeti

happybeti show must go on...

Właśnie jestem w trakcie urządzania nowego pokoju dla córki . Do tej pory było "Hello Kitty" - białe ściany i mebelki, dywanik z Kitty i patchworkowa narzuta w różowych tonacjach na tapczaniku.
    Teraz , w nowym domu, zażyczyła sobie "sypialni Frozen" ;-):eek:...Jestem w trakcie kolekcjonowanie odpowiednich dodatków. Mebelki nadal będą białe, choć inne , na podłodze zamiast "Hello Kitty" - biały włochaty dywanik , łożko z moskitierą no i generalnie motywy z Frozen . Póki co mam plakat, lustro, pojemniki na zabawki i turkusową narzutę . I starą , drewnianą skrzynię na "skarby", którą chcę pomalowac w motywy Arendal. Listwy w szafie pomalowałam też na turkusowo i przykleiłam płatki śniegu z metalizowanej folii . Teraz kombinuję z żyrandolem- nie moze być zbyt duży, bo pokój niski, ale musi mieć przestrzenne, lekkie, "śniegowe" ksztalty.
    Generalnie dużo "kombinuję " sama, bo to lubię i zawsze "chomikuję " sobie jakieś materiały plastyczne, które mogą się kiedyś przydac :tak:

5. lusia88

lusia88 Zaciekawiona BB

6. Dulce

Dulce Fanka BB :)

pokój dla dziecka musi być przede wszystkim wesoły. Dziecko ma czuć się w nim swobodnie i bezpieczni. Poza tym, wesołe kolory usprawniają rozwój intelektualny i emocjonalny. Dlatego warto pomyśleć o takich kolorach jak żółty, zielony czy pomarańczowy. Można też urozmaicić pokój o ciekawe naklejki zwierzątek czy postaci z bajek. I internecie można znaleźć milion pomysłów na to jak urządzić dziecięcy pokój 5 porad na aranżację pokoju dla dziecka - cafe-mama.pl i stworzyć naprawdę coś bardzo fajnego.

7. MamaMałgo

MamaMałgo Aktywna w BB

jest kolorowo, jedna ścianę mamy pomalowaną farbą tablicową do mazania sobie po niej :) ostatnio zrobilam takie puchate tiulowe kulki i zawiesiłam przy oknie, fajnie to wygląda :)

8. bertula

bertula Zaciekawiona BB

Temat dla mnie :) bo właśnie przymierzam sie do remontu- zmiana koloru ścian, łóżeczka ( jeszcze nie wybrane ale chyba zwykłe + materac) , mebelki zostawię, ewentualnie przemaluję albo nakleję coś. Na ściane wymyśliłam fototapetę - nie wybralam jeszcze na 100 % ale mam 3 typy - kolorowe małpki, drzewko z sówkami albo ocean ale jeszcze się zastanawiam Fototapety Dla dzieci do każdej kuchni, łazienki czy pokoju | Sklep bimago.pl

9. bertula

bertula Zaciekawiona BB

Ta farba tablicowa tez dobry pomysł .... musze pomyśleć

10. reklama
  11. Beata Kurgan-Bujdasz

Beata Kurgan-Bujdasz Zaciekawiona BB

U nas jeszcze to nie wygląda:) Jest koncepcja i trwają zakupy. Teraz jest etap wybory parkietu i listw http://parkiet.pl/12-listwy-przypodlogowe-mdf Chciałabym aby pokoik był jasny, słoneczny. Montaż mam w cenie i gwarancję, także mąż nie będzie musiał kłaść. Ucieszy się :)

12. amanda114

amanda114 Zaciekawiona BB

Mój maluch ma pokój na poddaszu. Ma dwie ściany i sufit niebieski a dwie pozostałe ściany beżowe, do tego takie naklejki 3D, szafę i komodę oraz zabawki :) No i łóżeczko. Teraz będziemy zmieniać na normalne łóżko i w związku z tym mam pytanie - polecacie dla dziecka materace piankowe, czy raczej szukać czegoś innego?

Poleć forum