reklama

jak wyglądało u Was....

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Alexandra27, 21 Marzec 2010.

1. Alexandra27

Alexandra27 Gość

Mam prośbę, czy mogłybyście opisać jak wyglądało u Was zajście w ciążę. Nie chodzi mi o pikantne szczegóły hehe, tylko o to czy zostałyście mamusiami, bo:wpadka, podczas zażywania antykoncepcji (jakiej? ), stosunek przerywany, świadome planowanie itd. Myślę,że przyda się to kilku dziewczynom, które obawiają się, że mogą być w "niechcianej" ciąży, a mi się to przyda do pracy zaliczeniowej :) pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie :)

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

my planowaliśmy, staranka ponad 3 lata, aż w końcu się udało:tak::cool2::tak:

3. reklama
  4. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

Ja w poltora roku po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ...i nie staralismy sie jakos specjalnie...
    Doszlismy do wniosku,ze jak dzidzia bedzie to bedzie.No i jest ;-)
    Mialam 25 lat jak urodzilam corcie...i wydawalo mi sie to juz dosyc pozno,albo raczej tak ''w sam raz'':-)

5. Nikita84

Nikita84 Mamusia Kubusia

ja też się starała. Niby nie jakoś specjalnie, ale przywieźlismy synka z podróży poślubnej i do dziś nie możemy się nadziwić że udało się za pierwszym razem (czytaj w pierwszym cyklu;-))

6. Anecia1111

Anecia1111 Fanka BB :)

Ja odstawiłam tabsy w sierpniu, a już w w grudniu @ nie przyszła :-) Dziecko jak najbardziej planowane :-)

7. Elzu

Elzu Fanka BB :)

Wczesniej stosowalam komputerek cykli pearly, a jak postanowilismy ze chcemy starac sie o dzidzie to w pierwszym cyklu zrobilam test owulacyjny i sie kochalismy w 3 dni po tym jak test wyszedl pozytywnie.. za dwa tygodnie mielismy juz plusik na tescie ciazowym.

8. fiuufiuu

fiuufiuu a to Iza

drugi cykl po odstawieniu tabletek, bez spinania się, tak po prostu- jak będzie, to super, a jak nie to nie.

9. kakakarolina

kakakarolina Moderator

dziecko planowane. Od pierwszego strzału:) Myślałam że to troche dłużej potrwa

10. reklama
  11. SugarbabyLove

SugarbabyLove Gość

Dobrze bez pikanterii. Wcześniej brałam rok tabsy zaszłam w ciąże po 3 miesiącach starań. Ciąża była planowana i oczekiwana. Oczywiście gdy zobaczyłam 2 kreseczki były łzy i maksymalna radocha :) a teraz juz tule i wychowuje maluszka :)

12. Sinjini

Sinjini Zaciekawiona BB

Tabletki brałam dwa lata.
    W ostanim "tabletkowym" cyklu wysiadł mi żołądek.
    No i trzy tygodnie później dowiedziałam się że mam w sobie kulka.
    Kulek nie planowany i kłopotliwy.

Poleć forum