reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wyglądało u Was....

A

Alexandra27

Gość
Mam prośbę, czy mogłybyście opisać jak wyglądało u Was zajście w ciążę. Nie chodzi mi o pikantne szczegóły hehe, tylko o to czy zostałyście mamusiami, bo:wpadka, podczas zażywania antykoncepcji (jakiej? ), stosunek przerywany, świadome planowanie itd. Myślę,że przyda się to kilku dziewczynom, które obawiają się, że mogą być w "niechcianej" ciąży, a mi się to przyda do pracy zaliczeniowej :) pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie :)
 
reklama
Ja w poltora roku po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ...i nie staralismy sie jakos specjalnie...
Doszlismy do wniosku,ze jak dzidzia bedzie to bedzie.No i jest ;-)
Mialam 25 lat jak urodzilam corcie...i wydawalo mi sie to juz dosyc pozno,albo raczej tak ''w sam raz'':-)
 
ja też się starała. Niby nie jakoś specjalnie, ale przywieźlismy synka z podróży poślubnej i do dziś nie możemy się nadziwić że udało się za pierwszym razem (czytaj w pierwszym cyklu;-))
 
Ja odstawiłam tabsy w sierpniu, a już w w grudniu @ nie przyszła :-) Dziecko jak najbardziej planowane :-)
 
Wczesniej stosowalam komputerek cykli pearly, a jak postanowilismy ze chcemy starac sie o dzidzie to w pierwszym cyklu zrobilam test owulacyjny i sie kochalismy w 3 dni po tym jak test wyszedl pozytywnie.. za dwa tygodnie mielismy juz plusik na tescie ciazowym.
 
drugi cykl po odstawieniu tabletek, bez spinania się, tak po prostu- jak będzie, to super, a jak nie to nie.
 
Dobrze bez pikanterii. Wcześniej brałam rok tabsy zaszłam w ciąże po 3 miesiącach starań. Ciąża była planowana i oczekiwana. Oczywiście gdy zobaczyłam 2 kreseczki były łzy i maksymalna radocha :) a teraz juz tule i wychowuje maluszka :)
 
reklama
Tabletki brałam dwa lata.
W ostanim "tabletkowym" cyklu wysiadł mi żołądek.
No i trzy tygodnie później dowiedziałam się że mam w sobie kulka.
Kulek nie planowany i kłopotliwy.
 
Do góry