reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wygodnie nosić nosidełko?

Dołączył(a)
27 Marzec 2017
Postów
2
Kupiłam nosidełko (marsupi) i nie jestem pewna, czy dobrze je zakładam - praktycznie od razu zaczyna mnie boleć odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Synek ma dopiero 5 kg. Fakt, sama też jestem drobna (niecałe 50 kg), ale chyba tak nie powinno być. Czy to kwestia złego zapinania, czy może postawy?
 
reklama
Jesli dziecko wazy dopiero 5 kg, to raczej wina zlego noszenia. Tez bylam drobna, po urodzeniu syna wazylam 43 kg, a nie mialam najmniejszych problemow z noszeniem, i to przez dlugi czas, takiego malenstwa. Czy prawidlowo je zakladzasz ? Przy tak malutkim dziecku powinno byc bardzo ciasno zapiete, dziecko ma calym cialkiem przylegac do Twojego ciala (glowka zwrocona w bok) . To bardzo wazne, by kregoslup dziecka nie byl obciazony, nosidlo ma go podtrzymywac na calej dlugosci. Zapinaj tez dosc wysoko, by srodek ciezkosci nie wypadal w okolicy ledzwiowej . cos w tym stylu : http://www.zielonamama.pl/pol_pl_Nosidlo-Marsupi-Plus-CHOCOLATE-L-184_1.jpg
 
Jak masz możliwość wybierz się gdzieś gdzie będziesz mogła wypróbować różne nosidełka najlepiej różnych firm. Nie wszystkie bowiem podpasują do każdej postury.
 
Zgadzam się z koleżanką powyżej trzeba spróbować kilka nosideł, inaczej nie będziesz miała porównania.
 
Do góry