reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wyłączyć myślenie?

mrsmiki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
211
Dopiero zaczęliśmy się starać o dziecko, ale przyznam szczerze, że czekanie na wymarzone dwie kreski na teście jest trudne.

Jak sobie radzicie z tym? Jak podczas seksu wyłączyć myślenie, ze być może teraz jest ten moment?
 
reklama
Niestety chyba się nie da.
Dużo dziewczyn mówi, że dopiero po miesiącach starań przestają się nakręcać i odpuszczają, a wtedy zwykle "zaskakuje".

Ja tylko o tym nie myśle, jak się czymś zajmę. Jestem strasznie ostrożna ze wszystkim, w sensie np z kofeiną, dymem papierosów, alkoholem i innymi.
I tez nie chce żeby stosunek dał mi tylko dziecko, ale tez przyjemność.. Ciężko to rozgraniczyć.
 
Ja tylko o tym nie myśle, jak się czymś zajmę. Jestem strasznie ostrożna ze wszystkim, w sensie np z kofeiną, dymem papierosów, alkoholem i innymi.
I tez nie chce żeby stosunek dał mi tylko dziecko, ale tez przyjemność.. Ciężko to rozgraniczyć.
Nie na krócej się że musi sie udać za 1 cyklem... mi pierwsza ciaza zaskoczyła po 6 cyklach starań A druga trochę szybciej po na 3 cyklu... na to nie ma reguły kiedy się uda...
 
Do góry