reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Jak wyliczyć dni płodne?

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez aga9921, 22 Lipiec 2018.

1. aga9921

aga9921 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej,
    może ktoś ma podobnie i pomoże. Moje cykle nieregularne wahają się od 33 do 48dni jak można obliczyć dni płodne???

2. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    87
    Ojj albo czujesz się że zbliżają albo monitoring cyklu albo testy owulcyjne.
    :) A najlepiej jak się starasz to seks co dwa dni :)

3. reklama
  4. Asiula86

Asiula86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Nie da się tego wyliczyć, bo nigdy nie wiesz jaki będzie następny cykl. Bez monitoringu to najlepiej przez obserwacje śluzu ew. temperatury, polecam poczytać o metodach obserwacji cyklu.

5. aga9921

aga9921 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no właśnie to jest najgorsze że się nie da będę prowadzić obserwację a 3 dniu po okresie to dni niepłodne ?
    robiłam testy owulacyjne ale przy takich okresach ciężko się wcelować ;/

6. Asiula86

Asiula86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Właśnie obserwacja śluzu i temperatury Ci to powie, czy akurat w tym cyklu są niepłodne. Nie można tego założyć z góry, nawet przy "regularnych" cyklach. Zaraz po @ najlepiej zacząć mierzyć. Do poczytania polecam Link do: Metoda Rötzera - INER

7. aga9921

aga9921 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    po miesiące zacząć mierzyć temperaturę bo czytałam dużo informacji i wiekiem cykle robią się bezowulacyjne ;/ ehh.... fajny ten artykuł bardzo ciekawy :)

Poleć forum