reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak wysoka jest szansa zajścia w ciążę?

Dołączył(a)
9 Lipiec 2018
Postów
1
Witam.
Dziś kochając się ze swoją dziewczyną wyjąłem swojego penisa z jej pochwy (nie doszedłem w Niej, ani wgl nie doszedłem) po czym w stanie gdy wystarczył by jeden ruch do osiągnięcia przeze mnie szczytu wyleciało z penisa coś na podobieństwo spermym (białe, bardziej płynne) ALE DODAJĘ, ŻE NIE DOSZEDŁEM. Było tego lekko sporo. Niestety potem zapominając o dłoniach umieściłem kilka palcy w jej pochwie i jest możliwość dostania się tej substancji do jej dróg rodnych.
Dodając kilka informacji to dziewczyna (jak pokazują 4 aplikacje na telefon) ma dziś dni nie płodne, a do okresu zostało jej 7 dni. Podobno tydzień temu miała owulacje (ból lewego jajnika, chyba inny śluz. Jest pewna ouwalacji.) Czy czytając to jest wysoka szansa na ciążę? Obydwoje mamy juz po woli bzika na tym punkcie. Stresujemy sie i to bardzo.
 
reklama
Stosunek przerywany ZAWSZE niesie ze sobą prawdopodobieństwo ciąży. To nie jest metoda antykoncepcji tylko ruletka. Tak samo zresztą jak kalendarzyk małżeński. Organizm kobiety lubi płatać figle, a owulacja może się przesuwać. I nawet 10 aplikacji na telefon nie pomoże.To "coś" co "wyleciało z penisa" to się nazywa preejakulat i zawiera plemniki. Mówią o tym na biologii w szkole. Bez złośliwości - proponuję najpierw trochę się doszkolić i zainwestować w środki antykoncepcyjne, albo wypić szklankę wody zamiast jeśli nie planujecie zostać rodzicami. Prawdopodobieństwo duże nie jest, ale do zapłodnienia wystarczy 1 plemnik.
 
"lekko sporo", ma dni płodne, do okresu 7 dni, pewna owulacja tydzień temu... no weź, tu jedno drugiemu przeczy. Owulacja i parę dni przed i po to są dni płodne! Jeżeli faktycznie tydzień temu miała owulację, to teraz już są dni niepłodne
 
Realnie szanse na ciążę nie są zbyt duże, ale pewności nigdy nie ma.
Niech to będzie dla Was nauczka na przyszłość, że trzeba się zabezpieczać.
Nie macie wiedzy na temat antykoncepcji? Jeśli potrzebujecie pomocy w tym temacie to piszcie :)
 
Jeśli nie doszedłeś w niej a spermę 'umieściłeś' w jej pochwie za pomocą palców (co jest nie możliwe) prawdopodobieństwa ciąży nie ma
 
Znajomi właśnie tak wpadkę zaliczyli bez wytrysku, także zapewniam że w ten sposób w ciąże da się zajść. W szoku byli na maxa, zwłaszcza że mieli ledwo po 18 lat.
 
Witam, mam pytanie... Uprawiałam seks z mężem ( prezerwatywa ), gdy powiedzial mi , że za chwile będzie odsunełam się gwałtownym ruchem i pociągnęłam ze sobą prezerwatywę, tak że połowa była we mnie połowa poza mna, to akurat były dni płodne. Mąż nie skonczyl we mnie, czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży ? ( strasznie sie stresuje )
 
Witam, mam pytanie... Uprawiałam seks z mężem ( prezerwatywa ), gdy powiedzial mi , że za chwile będzie odsunełam się gwałtownym ruchem i pociągnęłam ze sobą prezerwatywę, tak że połowa była we mnie połowa poza mna, to akurat były dni płodne. Mąż nie skonczyl we mnie, czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży ? ( strasznie sie stresuje )
olcia jak dla mnie szans nie ma, spokojnie. Dziecko byłoby teraz nie w porę? to jak masz się tak przy każdym seksie stresować to pomyśl o innej antykoncepcji. Dla mnie prezerwatywy to typowo awaryjne wyjście. Jak zapomnę jakiejś tabletki belary czy jestem chora i biorę leki i muszę się dodatkowo zabezpieczać. Nie ma porównania o ile na tabletkach jestem spokojniejsza, polecam ten stan!
 
reklama
Do góry