reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wytrzymać w te upały

Mój mąż wyciąga mnie dzisiaj na koncert szant. Mam nadzieję, że upał po południu trochę zelżeje. Być na szantach i nie móc napić się zimnego piwa... :(
 
reklama
droga eg16 masz się fajnie że możesz sobie tak wychodzić!:) co do tego że nie możesz napić się piwka to znam ten ból:)zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży to zdarzało mi się też czasem palić a teraz nie palę już 4 miesiące a mam ochotę.Ale odbijemy sobie jak już urodzimy...i jak przestaniemy karmić piersią:)
 
Czyli za jakiś rok :D Ja całe szczęście nie paliłam więc przynajmniej tą pokusę mam z głowy. Karolinno a z Twoją ciążą coś niedobrze? musisz leżeć? Ja leżałam tylko przez tydzień w szpitalu i dostawałam kręćka.
Przy okazji jestem z Rybnika.
 
ja jestem z katowic czyli nie tak daleko:) ja już zdążyłam być trzy razy w szpitalu:( trzeci raz nie znali przyczyny dolegliwości ale dwa pierwsze było po tym jak się przeziębiłam i naprawdę przestrzegam żeby czego jak czego ale nie dać się przeziębić.Teraz po usg podobno jest ok ale muszę uważać,i jeszcze czego nie mogę to uprawiać seksu a mam chętkę:)
 
Ja byłam w szpitalu ze względu na zastój w nerce. Ale z tym miałam problemy juz wczęśniej, przed ciążą. Poza tym nie mam żadnych większych przeciwskazań. Chodzę na basen, ostatnio zaczęłam uprawiać jogę i wybieram się (ale to gdzieś ok. 25 tygodnia) do szkoły rodzenia. A co do seksu... :D troszkę zaczyna przeszkadzać brzuszek i maleństwo strasznie się wierci ale jak na razie jesteśmy z mężem całkiem zadowoleni. ;D
 
dziewczynki trzymajcie sie. ja poki co odpukac rewelacyjnie znosze ciaze i generalnie zadnych nieprzyjemnych dolegliwosci wiec nie bardzo wiem jak wam pomoc ale chociaz chcialabym podtrzymac na duchu. a szkole rodzenia gleboko polecam my z mezem juz od 16 tyg. chodzimy i uwazam ze to rewelacyjna sprawa
 
PTASZYNO mi dokuczaly nudnosci calymi dniami ale teraz jest OK choc czasami poplacze sobie BEZ POWODU no ale PRZECIEZ JESTEM W CIAZY.KAROLINKO to ja mam do ciebie jakies 40km bo jestem z Goczalkowic.Pociesze cie ze MI GIN ZABRONIL LOZKOYCH IGRASZEK JUZ W 4TYG CIAZY I CIAGLE MI POWTARZA ZE ZACZNE TO NADROBIAC OD 37 TYG. A szkole rodzenia mam zglowy bo musze duzo lezec-ciaza po leczeniu nieplodnosci i mam ciagle skurcze.Szpital sie juz na wizytach zaczyna pojawiac ale wole lezec w domku i sie oszczedzac niz tam trafic.
 
reklama
To wniosek z tego ze wiemy co to znaczy za to jak TO BEDZIE SMAKOWALO PO PORODZIE!!!!!MARZENIA MARZENIA MARZENIA
 
reklama
Do góry