reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak wytrzymać w te upały

niteczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2005
Postów
61
Nigdy nie myślałam, że nie będę cieszyła się ze świecącego słońca. Strasznie męczą mnie te upały. Jak sobie radzicie?



 
reklama
Mam to samo, strasznie się męczę i do tego mam jeszcze uczulenie na słońce.
Zawsze w lato opalałam się bez problemu a teraz wysypije mnie wszędzie.
Ja w upalne dni siedzę na ogródku pod drzewem i moczę nogi w zimnej wodzie , naprawde pomaga
.
 
Moj sposob na te upaly jest taki:butelka mineralnej jak najmniejsza ilosc ciuszkow na sobie,szybkie chlodne prysznice,lezenie z nozkami opartymi o sciane.Ioczywiscie marze zeby sie juz skonczyly bo mam ooogggrrrooommmnnneeee zawroty glowy od tego ciepla.
 
eeeee.... jakie upały? chyba za dużo w domu siedzę i za dużo przeciągów robię, bo jakoś mi nie dokuczają...
 
mi jakoś też nie przeszkadzają..chociaż naprawdę myślałam, że będzie gorzej...nawet nie przeszkadza mi słońce, a zawsze miałam z tym problem (było mi za gorąco itd., teraz wszystko się pozmieniało??? ale lekarka kazała bezwzględnie uważać na słońce i siedzieć najlepiej w cieniu, ponieważ łatwo o zasłabnięcia 8) także dziewczynki musimy uważać

a poza tym dzisiaj zdecydowanie można odppocząć od upałów, bo leje u nas strasznie :(
 
Jak zawsze bardzo dobrze znosiłam upały i mogłam godzinami sie opalać, to w tym roku najczęściej siedzę w domu i to w samej bieliźnie, ewentualnie gdzieś w cieniu. Dziś na szczęście niebo zachmurzone.
Byłam jeden dzień nad morzem i myślałam że na plaży nie wytrzymam nawet 5 minut, ale okazało się że tam mogłabym posiedzieć, bo wcale nie było gorąco, wiał lekki wiaterek i było nawet przyjemnie.
 
Dzisiaj u nas tez leje a co do sloneczka to gdy troche pospaceruje to kreci mi sie w glowie(to moze chodzi o to uwazanie ze mozna zaslabnac?)a potem swedzi mnie skora.Opalanie mam z glowy w tym roku.
 
Na początku ciąży słoneczko mi tak bardzo nie przeszkadzało. Będąc na wczasach mogłam cały dzień spędzić na dworze, oczywiście jako odpowiedzialna przyszła matka ;) w cieniu a nawet tam mnie dosyć opaliło. Teraz niestety temperaturka powyżej 25 stopni powoduje, że czuję się zmęczona, ospała i najchętniej położyłabym się do łóżka. Jak dobrze, że dzisiaj pada. :laugh:
 
W środę jedziemy do Kuźnicy - czy wiecie gdzie można znaleźć długoterminową prognozę pogody? Znalazłam max 10 dniową :)
 
reklama
heh,wiem jak się czujesz!wystarczy że choć trochę cieplej się zrobi a już ciężko mi porusza choćby palcami i zazwyczaj ucinam sobie drzemki .dobre jest moczenie nóg w chłodnej wodzie i duzo niegazowanej wody.Możesz też spróbować zimnych okładów na czoło-pomaga w czasie gorączki więc też powinno być dobre.Buźka
 
Do góry