reklama

Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez anitqa, 13 Wrzesień 2016.

1. anitqa

anitqa Początkująca w BB

Starałam się wyszukać informacji na to w jaki sposób zatrzymać opaleniznę na dłużej, bez ustanku mam z tym problem i po niedługim czasie mój naskórek wraca do swojego początkowego koloru. Udało się znalazłam dobry wpis na blogu z którego poznałam parę niezłych wskazówek które na pewno wypróbuję na swoim ciele, tutaj link: http://poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic-przedluzyc-opalenizne, jeżeli znacie też jakieś sprawdzone metody proszę o podzielenie się doświadczeniem w tym wątku.

2. reklama
  3. monikka73

monikka73 Zaciekawiona BB

ja tam mam problemy ze skórą bo jestem z cerą ze skłonnościami do oparzeń słonecznych, cera naczyniowa, delikatna do tego tłusta... ogólnie koszmarne kombo... dlatego jeżeli chodzi o opalanie to jak już jadę gdzieś gdzie słonce będzie ostre to przez 3 tygodnie wcześnie chodzę na solarium ale nie żeby się opalić tylko na 2 - 3 minutki żeby delikatnie przyzwyczaić cerę do uv.... a po powrocie wracam do tego samego salonu kosmetycznego na regenerację biednej skóry mojej.
    polecam takie zabiegi. no i wiadomo, porządny filtr. a jak potrzeba szybko opalenizny ślicznej ciemnej to spróbowałam 2 razy w Link do: Opalanie natryskowe Łódź - salon kosmetyczny Atelier | (na własne wesele i potem na wesele mojej siostry gdzie byłam świadkiem) dobrane do cery opalanie natryskowe. w Łodzi mam swój salon atelier i tam wszystkie zabieg załatwiam od lat

Poleć forum