reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zabawiać nasze pociechy ?

Usunąć ten wątek ?


  • Wszystkich głosujących
    19
reklama
obecnie zabawiamy się na całego. ja siedze przed kompem i czytam co nasmarowałyście wieczorem (ja o tej porze świetnie się bawiłam, ale o tym za chwile) a tymuś lezy w leżaczku... ja bujam leżaczek nogą, a on sobie śpi ;D
zabawa wieczorna w wykonaniu tymusia: ja wypluwam smoczek, ty mi go wkładasz a ja go znów wypluwam. a jakbyś nie chciała mi go podać, to będę RYCZAŁ!!!
 
;D Nasza zabawa nocna- Ja nie będę spał przed 1 w nocy a Ty matka stań na głowie a i tak Ci to nie pomoże ;D
Kto powiedział że grzeczne dzieci idą spać po 21, no kto?
W nocy jest najfajniej jak matka i ojciec podpierają sie rzęsami, a co >:D
 
Zabawa z ostatniej chwili - Natalia wrzeszczy mi na reku, przestaje gdy ja spiewam cokolwiek, a gdy ja przestaje to ona zaczyna. chyba duet stworzymy...
 
Kolędy Golców są fantastyczne do śpiewania, a jeszcze do tego takie skoczne. Jas juz umie w żłobie leży ;)
Do Mensy Go ;D
 
Patka twoja zabaw a wciuchcie jest rewelacyjna, zuzia uwielbia a ja przy okazji spalam sporo kalorii jak zrobie z nia kilka okrazen po domu.
 
:) Bardzo mi miło
Wczoraj dołączyłam do ciuchci zabawę w pingwina - tylko zamiast skakania po prostu chodzę i kołyszę Dawidkiem - też mu sie podoba
(O jak przyjemnie i jak wesoło w pingwina bawić się się się
Raz nóżka prawa, raz nóżka lewa
Do przodu do tyłu i raz dwa trzy)
 
reklama
a ja tancze z Prezesem...
... i nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze ja nigdy w zyciu nie tanczylam... nie bylam na weselu, w dyskotece, na tanecznych prywatkach... to po prostu nie moje klimaty...
... a przepraszam... pogowalam w dawnych czasach.... ;)

a teraz tancze i spiewam... np. na melodie "u cioci na imieninach"...
a idzie to mniej wiecej tak:
u mamy, na raczkach
jest niunio, co puscil baczka


... i ogolnie dobrze, ze dzieci maja krotka pamiec...
 
Do góry