reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zabawiać nasze pociechy ?

Usunąć ten wątek ?


  • Wszystkich głosujących
    19
reklama
Kaszu, my też mamy małą telemaniaczkę :) CZasem robi aferkę, bo ma ekran zasłonięty przez np. stolik, jak się przesunie stolik to jest OK. Staramy się ją kłaść lub sadzać tak, żeby nie widziała telewizora, ale często znajdzie sobie jakąś pozycję, wygina sie i ogląda. Ostatnio oglądała Sopranów... uznałam, że to jednak nie dla niej i tak toi pierwszy raz w domu pojawiła się cenzura.
 
ach dziewczyuno u nas też zdarzyła się przekomiczna sytuacja, bo mieliśmy właczony polsat i zasnęliśmy wszyscy. Około 2:00 w nocy mała się przebudziła i patrzy w telewizor...ja otwieram jedno oko a tu leci jakiś erotyk!!! ;D ;D ;D
a Laura oczy wielkie jak pink-pongi! ;D
 
Rany mój syn dorasta .... dzisiaj dostał swój pierwszy samochód, w zasadzie taki mały samochodzik, resorak ... ale jaki był zainteresowany!!!!

A tak poza tym, zaczęłam mu czytać kolorowe książeczki, jest bardzo zainteresowany i domaga się więcej  :laugh: :laugh:
 
Jas dostał w prezencie od jednej ciotki, fantastyczną przytulankę, nie wypuszcza jej z rąk. jest to pierwsza zabawka, która go bawi, uspokaja i sprawia przyjemność. Nawet nie wim co to jest krowa dinozaur, uszyte dla niemowlaków, ale naprawdę fajne i kolory super. jutro pokażemy. Nzywamy to to - Mufka!
 
reklama
Do góry