reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zachęcić dziecko do picia mleka modyfikowanego POMOCY!

Hej! Jeśli chodzi o dietę to sprawdziłam pomidory, nie uczulają Małej :), więc oprócz dżemu jagodowego i pieczonego indyka (zrezygnowałam z kupnej szynki), mogę zjeść pomidora.
Polunia jest pogodnym dzieckiem, uśmiechniętym, płacze tylko gdy jest głodna lub nie chce już siedzieć w leżaczku. Ze spaniem, to niestety nie jest tak różowo, bo już od początku prawie nie spała w ciągu dnia, tzn. gdy jest u nas na ręku to chętnie śpi, ale odłożona do łóżeczka po 5 minutach już jest wyspana. W nocy budzi się co 2-3 godz, więc nie jest tak źle. Przesypia do 10.00 rana :).
Ponieważ w przyszłym tyg. mamy szczepienie, to przy okazji zważę Małą i okaże się ile przybrała w ciągu tygodnia. Sama jestem ciekawa. Dzisiaj córcia wypiła do tej pory tylko 30 ml, ale dzień jest długi.........:)
Pozdrawiam
 
reklama
Agawa przypomniałam sobie co robię przed ściąganiem laktatorem, ciepłe okłady na pierś ( przykładam termofor ) oraz lekko podrzucam cyce i zaczynam ściągać :-)

I jeśli Mała płacze bo jest głodna, co jakiś czas, a później jest pogodna i bawi się to naprawdę możesz być spokojna. Czekaj na ważenie :-)
 
Do góry