reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zacząć leczenie kiedy jest niepłodność wtórna

Freekie

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Maj 2021
Postów
17
Witam mam problem nie wiem jak zabrać się za leczenie niepłodności wtórna od dwóch lat jestem z obecnym mężem i nie mogę zajść w ciąże nie wiem jak się za to wszystko zabrać nie wiem co robić pomocy mam 43 lata wczoraj skończyłam
 
reklama
Witam mam problem nie wiem jak zabrać się za leczenie niepłodności wtórna od dwóch lat jestem z obecnym mężem i nie mogę zajść w ciąże nie wiem jak się za to wszystko zabrać nie wiem co robić pomocy mam 43 lata wczoraj skończyłam
Iść do lekarza, napewno zleci zrobienie szeregu badań i się stosować do jego zaleceń.
 
Witam mam problem nie wiem jak zabrać się za leczenie niepłodności wtórna od dwóch lat jestem z obecnym mężem i nie mogę zajść w ciąże nie wiem jak się za to wszystko zabrać nie wiem co robić pomocy mam 43 lata wczoraj skończyłam
No w tym wieku to już po pół roku starań powinnaś być pod opieką lekarza specjalisty od niepłodności... robiłaś jakieś badania? Masz owulacje? Mąż badał nasienie?
 
Do góry