reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zagospodarować małe pokoje dziecięce?

Ja zlecałam firmie iSzafy- ta zajmuje się właśnie szafami- takimi mebelkami dziecięcymi zajęłaby się ich pokrewna firma Fawre. Tak właściwie to jest Fawre, iSzafy oraz iKuchnie- można powiedzieć, że jedna firma ;) Jeżeli chodzi o szafę to wiedziałam mniej więcej jaką chcę szafę, ale dużo pomógł mi konsultant. Doradził odpowiedni materiał frontów oraz zwrócił uwagę na ważność wnętrza szafy. ja pewnie sama zrobiłabym drążek i kilka półek po jednej stronie. Dzięki panu mam naprawdę funkcjonalną szafę :)
 
reklama
Czyli z ręką na sercu możesz mi powiedzieć, że mogę całość aranżacji obu pokoi zlecić firmie i nic nie skopią? :) Jeszcze nigdy w życiu nic na wymiar nie kupowałam, a co dopiero wynajem projektantów. Powiedz coś szerzej, jak się współpracuje z taką firmą? I tak cenowo mniej więcej jak to się układa. Ja dysponuję budżetem typowym dla klasy średniej w średnim mieście. Czy będzie stać mnie na wynajem firmy wnętrzarskiej (na podstawie Twoich doświadczeń)?
 
Tak, z czystym sumieniem polecam Ci firmę. Ja jestem bardzo zadowolona.
Cena zależy od wielkości, materiałów, ale ogólnie firma nie należy do drogich. DO końca roku mają jeszcze tą promocję -50% na wszystkie szafy wnękowe (dzięki czemu sporo zaoszczędzimy).
A współpracuje się naprawdę fantastycznie! Pierwsza konsultacja jest darmowa i od razu można wyczuć, że ma się do czynienia z prawdziwymi fachowcami.
 
Rozmowa, pomiar, różne sugestie. Ogólnie dowiesz się jak pracuje ta firma, czy podobają Ci się pomysły. Już sam przedstawiciel firmy, który się u Ciebie pojawi powie Ci dużo o firmie swoim zachowaniem, fachowością.
 
Do góry