reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zainwestować w przyszłość dziecka ????

Dołączył(a)
21 Luty 2007
Postów
2
Jestem mamą 9letniej Amelki i zastanaiwam sie jak odłożyć troche pieniędzy na przyszłość Mojej córeczki ?? Dostałam ostatnio list z PKO/Credit suisse z programem Młody inwestor czy ktoś z Was coś wie i może mi doradzić w tej sprawie???
 
reklama
Witam,
jeżeli chcesz reguralnie pomnażac pieniążki dla córci proponuje fundusze inwestycyjne, można w necie trochę na ich temat znależć
powodzenia
 
Witam,
Jeżeli chcesz zainwestować w przyszłość Twojego dziecka z chęcią Ci w tym pomogę, zajmuję się na codzień takimi inwestycjami...
Jeżeli to jeszcze aktualne napisz mi maila ... lewandowski.a@poczta.fm

Pozdrawiam i do usłyszenia // Artur
 
Witam,
Zajmuję sie na codzień tego typu inwestycjami i zabezpieczeniami, i moge wam powiedzieć że, obecnie jest wiele nowoczesnych, elastycznych rozwiązań dla młodych rodziców z myślą o przyszłości ich pociech. Sa to dużo bardziej opłacalne i dające więcej możlowości sposoby gromadzenia kapitału na start w dorosłe życie niż oszczędzanie, odkładanie na koncie itp.

Każde z takich rozwiązań dopasowuje się indywidualnie do potrzeb dziecka i jego rodziców.

Zainteresowane osoby z Warszawy i województwa mazowieckiego mogą się kotaktować ze mną w tej sprawie - gladzin@wp.pl , +48- 603 936 995

Chętnie doradzę, chętnie pomogę

POZDRAWIAM
Kamil Karaaga
 
Ostatnio sporo o tym czytam, bo już myślę, co zrobić jak moja córcia się pojawi :) Najbardziej z tego, co widziałam, podobała mi się oferta union investment, bo dobrze wypadają w rankingach. Poza tym wydaje mi się, że inwestycje w fundusze to, jak wspomniała minka, najlepszy pomysł - niech pieniądze zarabiają, a nie tylko leżą.
 
Tu akurat sprawa jest bardzo prosta. Na początek idziesz do swojego banku i pytasz doradcę klienta o tego typu usługi. Jako, że jesteś już klientką banku, możesz dostać dobrą ofertę i trochę się potargować. W innym przypadku idziesz do jakiegoś sprawdzonego doradcy finansowego (popytaj znajomych!) i prosisz o przedstawienie możliwości z wielu miejsc. Odpowiednią ofertę musisz już wybrać sama :-)
 
Do góry