reklama

Jak zająć dzieci na urodzinkach

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez agnbek, 26 Lipiec 2012.

1. agnbek

agnbek Początkująca w BB

Zbliżające się urodzinki naszych pociech, to niejednokrotnie kłopot dla rodziców. Opcji organizacji imprez we Wrocławiu jest sporo. Jednakże większość z nich organizowana jest w zatłoczonych salach albo wiąże się z zaproszeniem animatorów, którzy niekoniecznie mogą mieć podejście do dzieci, a tym samym mogą popsuć ten najważniejszy dzień w roku naszego szkraba. Dlatego jeżeli ktoś posiada własny ogródek, to świetną alternatywą jest wynajęcie dmuchańca. alefrajda oferuje 4 pełne godziny zabawy już od 199 zł! Więcej szczegółów na www.alefrajda.pl

2. niegrzeczna

niegrzeczna Zaciekawiona BB

A ja mam inny ciekawszy pomysł. Dopóki jest pogoda sprzyjająca na ruch na powietrzu, należy korzystać z takiej możliwości. My razem ze znajomymi zakupiliśmy dla dzieci rózne rodzaje wyrzutni NERF, siadamy przed domem i delektujemy się jak nasze dzieci wspólnie się bawią. Zabawa jest muszę przyznać rewelacyjna. Daje mnóstwo możliwości organizowania róznych zadań, konkursów itp. Polecam srtone Grupy - nk.pl

3. reklama
  4. Rekorder

Rekorder Początkująca w BB

Dzieci mają ogromną wyobraźnię, więc jeśli jest dobra atmosfera na spotkaniu, prawdopodobnie znajdą sobie coś ciekawego do roboty :) Na okoliczność takiej imprezy jak urodziny można pokusić się balony - takie, które daje się łatwo wyginać, by coś z nich wymodelować (to naprawdę nic trudnego). Inne tego typu atrakcje również powinny się spodobać :)

Ostatnia edycja: 27 Wrzesień 2012
  5. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

Balony super pomysł, tym bardziej że w gotowych zestawach jest dodawana instrukcja "jak coś z nich wyczarować" :) Poza tym bańki mydlane - najlepiej kupić full płynu i samemu spróbować robić wielkie bańki:)

6. little.bee

little.bee Zaciekawiona BB

Fajnie jest równeiż zorganizowac jakies konkursy z nagrodami dla dzieciaków :)

7. Kiulik

Mozna np do tych balonów powrzucac karteczki z różnymi pytaniami/zagadkami/zadaniami i za prawidłowe wykonanie nagroda:)

8. blacklilly

blacklilly Zaciekawiona BB

Chociaż trudno w to uwierzyć, moja córeczka swoje trzecie urodziny spędziła biegając po całym domu ze swoją walizką podróżną - prezentem od dziadków :) Dużo podróżujemy i szepnęłam teściom, że przydałaby się taka torba dla malucha. Prezent przerósł nasze najśmielsze oczekiwania :) Nie tylko jest ładny i kolorowy, ale także praktyczny i funkcjonalny :) Malutka od kilku dni się z nim nie rozstaje :)

9. Kiulik

czasem można się zdziwić że taki banalny niby prezent a taki zajmujący:)

10. reklama
  11. Eminem

Eminem Fanka BB :)

kupić jakieś małe zabaweczki i zrobić im konkursy będzie super!

12. Kiulik

ooo albo chociazby słodycze, żeby miały motywację że jest o co walczyć;P

Poleć forum