reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zająć głowę, kiedy dziecko jest w szpitalu?

reklama
Hej :)
Mały Spaślaczek m już ponad 4200g 😱 strasznie szybko zaczął przybierać. Od tego tygodnia mamy już regularne rehabilitacje, tylku cytomegalia znowu się przyplątała i mam nadzieję, że obejdzie się bez antybiotyku za 800zł miesięcznie...
Już się uśmiecha, gada po swojemu, dłużej da się zabawić i lepiej sypia :) ja nie mogę się doczekać aż będzie siedział.
 
Ostatnia edycja:
@Lady Loka ależ z niego słodziak ❤️

Niestety szokująca kwota.
Jak kogoś stać to pół biedy ale jak kogoś nie stać to co w tedy ?

Ładna ma już wagę ten nasz Staszek ❤️
Czas leci szybko jeszcze chwila i będzie siedział ❤️ a później śmigał na czworaka po mieszkaniu.
 
@Lady Loka ależ z niego słodziak ❤️

Niestety szokująca kwota.
Jak kogoś stać to pół biedy ale jak kogoś nie stać to co w tedy ?

Ładna ma już wagę ten nasz Staszek ❤️
Czas leci szybko jeszcze chwila i będzie siedział ❤️ a później śmigał na czworaka po mieszkaniu.
Ja powiem lepiej. Ten lek, ktory może będziemy potrzebować jest obecnie niedostepny na rynku, bo zmienia się dystrybutor. Ogarnięte apteki zamowiły go w maju, nieogarniete zamawiają teraz. Czas oczekiwania do 6 tygodni. Póki co jedyna apteka, która zamówiła wczesniej na 100% to ta przy CZD w Warszawie. Mają listę oczekujących i powinni go mieć na dniach. Koszmar jakiś. Jak się okaże, ze musimy go wykupić to ktoś będzie musiał z Krakowa do Warszawy po to pojechać.
 
Ja powiem lepiej. Ten lek, ktory może będziemy potrzebować jest obecnie niedostepny na rynku, bo zmienia się dystrybutor. Ogarnięte apteki zamowiły go w maju, nieogarniete zamawiają teraz. Czas oczekiwania do 6 tygodni. Póki co jedyna apteka, która zamówiła wczesniej na 100% to ta przy CZD w Warszawie. Mają listę oczekujących i powinni go mieć na dniach. Koszmar jakiś. Jak się okaże, ze musimy go wykupić to ktoś będzie musiał z Krakowa do Warszawy po to pojechać.
A kurier medyczny ?
 
A kurier medyczny ?
musiałabym sprawdzić, sle to jest proszek do zrobienia syropu, więc nie musi być w żadnych specjalnych warunkach, a mój mąż ma rodzinę w Warszawie, więc odbiorą jak poprosimy :)
Mam tylko nadzieję, ze nie będziemy musieli. Staszek brał to już 10 tygodni i strasznie go brzuszek po tym bolał. Ja juz przedstawiłam moje wątpliwości lekarzowi, poprosiłam o powtórzenie badań, bo może ilość wirusa we krwi sama spadnie. Jak nie spadnie albo wzrośnie to przed nami 3,5 miesiąca leczenia. Stać nas, ale wolałabym kupić mu zamiast tego jakieś wypasione zabawki albo kolejne stosy ciuchów.
 
musiałabym sprawdzić, sle to jest proszek do zrobienia syropu, więc nie musi być w żadnych specjalnych warunkach, a mój mąż ma rodzinę w Warszawie, więc odbiorą jak poprosimy :)
Mam tylko nadzieję, ze nie będziemy musieli. Staszek brał to już 10 tygodni i strasznie go brzuszek po tym bolał. Ja juz przedstawiłam moje wątpliwości lekarzowi, poprosiłam o powtórzenie badań, bo może ilość wirusa we krwi sama spadnie. Jak nie spadnie albo wzrośnie to przed nami 3,5 miesiąca leczenia. Stać nas, ale wolałabym kupić mu zamiast tego jakieś wypasione zabawki albo kolejne stosy ciuchów.
Zgadza się lepiej kupić dziecku zupełnie coś innego niż leki. Eh.
Zaproponowałam kuriera medycznego bo to jednak lek a oni dowiozą paczke w całości i warunki przewozu również są odpowiednie.
Ja tak zamawiam mleczko dla córki.
 
Ciotki, rozpuszczamy sie w tych 30 stopniach...
Stanisław ma juz skończone 2 miesiące korygowane, a jutro kończy 5 urodzeniowych.
Wchodzimy już w rozmiar 62 i w mniejsze 68. Powoli zaczyna dźwigać głowę jak jest na rękach. Jak leży na brzuszku to już ładnie podnosi. Coraz więcej gada, często się uśmiecha, da się go zabawić grzechotkami, a ostatnio dał mi się wyspac w nocy 5h bez przerwy 😱
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry