reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zająć się wcześniakiem po wyjściu ze szpitala. Webinar 17.11

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
Już o 15:00 startujemy:
Z okazji Światowego Dnia Wcześniaka, moim gościem będzie pediatra, specjalistka neonatologii dr n. med. Krystyna Bober-Olesińska Od 30 lat zajmuje się przedwcześnie urodzonymi maluszkami. Walczy o każde dziecko i wspiera rodziców. Współpracuje z fundacją Koalicja dla wcześniaka dzieląc się wiedzą i niosąc nadzieję. Opowie, o co powinniśmy zadbać, jeśli w naszym życiu pojawi się wcześniak. Bo problemy takich dzieci nie kończą się wraz z wypisem ze szpitala. Podczas webinaru będzie można zadawać pytania. Zapraszamy
 
reklama
Posłuchałam i powiem ci, że dobrze, że wielu rzeczy nie wiedziałam jak wróciłam z córcia do domu. Inna rzecz, że w słowach tak ślicznie brzmi jak to powinno wyglądać, a niestety rzeczywistość weryfikuje wszystko. Wciąż uważam, że wielu ludzi nie rozumie wcześniactwa i niestety obejmuje to również środowisko medyczne.
To co mnie niezmiernie cieszy, to fakt, że zaczyna się na ten temat głośno mówić. To bardzo dobre, bo niestety do wielu ludzi nie dociera, kiedy prosisz by nie przychodzili, by myli ręce, by chorzy się nie zbliżali, bo przecież to tylko katar. Tak, warto uświadamiać, co ze sobą niesie wcześniactwo zarówno dla dziecka, jak i dla całej rodziny.
 
Do góry