reklama

Jak zdjąć miare do obraczki ? Pomocy

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez aisak_85, 31 Styczeń 2012.

1. aisak_85

aisak_85 Fanka BB :)

WItam Was drogie Panie. :)

Braliśmy ślub 07.07.2007r niestety nasze obrączki popłynęły pewnym strumieniem i niemamy.

Teraz będziemy obchodzic 5 rocznice i na ta okazje chciałabym kupić nowe obrączki oczywiście z takim grawerem jakie były te poprzednie.
    POdkreślam że byl to ślub cywilny.

NO a więc chce zeby to była niespodzianka dla meza, chce niedrogich zwykłych obraczek, proste i tradycyjne z zółtego złota. A ze chce zeby byla to niespodzianka musze jakos zmierzyc palec na obraczke mojemu mezowi tak by nie wiedzial hehe :)

No własnie tylko jak?
    Macie jakies pomysły ? :)
    Propozycje obraczek równiez mile widziane ..i zeby byly naprawde tanie :) :)

2. martaik

martaik Fanka BB :)

jak zdjac miare? nie mam zielonego pojecia:( ale wiem za to ze jesli mają byc tanie to nie nalezy ich kupowac w firmowym sklepie jubilerskim, my kupowalismy nasze w takim malutkim zakładzie gdzie sam własciciel sie wszystkim zajmuje i pamietam ze byly niemal o polowe tansze a z takiego samego złota.

3. reklama
  4. Silmiriel

Silmiriel Gość

Pojęcia nie mam jak.. Może przez sen sznureczek na palec założyć? A nie pamiętasz rozmiaru?
    I faktycznie, lepiej u małego jubilera i jak masz swoje złoto i on z niego zrobi, to wyjdzie bardzo tanio. Tylko nie, że w rozliczeniu, bo to parę złotych mniej, ale właśnie, że przyjmuje na wagę i dopłacasz za różnicę w wadze.

Poleć forum