reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zdjąć miare do obraczki ? Pomocy

aisak_85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2012
Postów
323
Miasto
Knurów
WItam Was drogie Panie. :)

Braliśmy ślub 07.07.2007r niestety nasze obrączki popłynęły pewnym strumieniem i niemamy.


Teraz będziemy obchodzic 5 rocznice i na ta okazje chciałabym kupić nowe obrączki oczywiście z takim grawerem jakie były te poprzednie.
POdkreślam że byl to ślub cywilny.


NO a więc chce zeby to była niespodzianka dla meza, chce niedrogich zwykłych obraczek, proste i tradycyjne z zółtego złota. A ze chce zeby byla to niespodzianka musze jakos zmierzyc palec na obraczke mojemu mezowi tak by nie wiedzial hehe :)


No własnie tylko jak?
Macie jakies pomysły ? :)
Propozycje obraczek równiez mile widziane ..i zeby byly naprawde tanie :) :)
 
reklama
jak zdjac miare? nie mam zielonego pojecia:( ale wiem za to ze jesli mają byc tanie to nie nalezy ich kupowac w firmowym sklepie jubilerskim, my kupowalismy nasze w takim malutkim zakładzie gdzie sam własciciel sie wszystkim zajmuje i pamietam ze byly niemal o polowe tansze a z takiego samego złota.
 
Pojęcia nie mam jak.. Może przez sen sznureczek na palec założyć? A nie pamiętasz rozmiaru?
I faktycznie, lepiej u małego jubilera i jak masz swoje złoto i on z niego zrobi, to wyjdzie bardzo tanio. Tylko nie, że w rozliczeniu, bo to parę złotych mniej, ale właśnie, że przyjmuje na wagę i dopłacasz za różnicę w wadze.
 
Do góry