reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zinterpretować?

reklama
Wiem jak to jest 🥰 a jak zrobisz jedna to będzie cie ciągnęło żeby zrobić duga za 2 dni żeby sprawdzić przyrost 😁 ale to jest normalne, nie przejmuj się 😁 i koszty wtedy nie grają roli 😉 daj znać na grupie czy na priv jak wolisz 😁
Chyba nie ma co sprawdzać test z dzisiaj powinien być mocniejszy.. ja to mam pecha do testów 😩😩
 

Załączniki

  • D25241BB-B67F-4989-987F-F771A9AAF7EC.jpeg
    D25241BB-B67F-4989-987F-F771A9AAF7EC.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 87
Który dc, i jak długie masz cykle?
Cykle przeważnie jak już wgl miałam to 32
Nie powiem Ci który dc bo nie wiem. Ostatnia miesiączka 1 września wiec niby już dawno po terminie ale 24 września miałam owu dwie kreski mocne o ile wierzyć
Ostatnio plamilam codziennie potem od gina dostałam duphaston na wywołanie bo nagle nie miałam nic. Wywołał skończyła się i do tej pory cisza
 
Do góry