reklama

Jak zmienić Login?

Temat na forum 'Jak korzystać z forum' rozpoczęty przez Szczęśliwa 10, 8 Sierpień 2012.

1. Szczęśliwa 10

Szczęśliwa 10 Zaciekawiona BB

Witam serdecznie. Jak zakładałam swój blog na Baby Boom to byłam pogrążona w rozpaczy po stracie córeczki i zaglądnęłam tu po poradę i nie myślałam wtedy że tu zostanę więc było mi wszystko jedno jaki login wpiszę.
    Ale to już minęło prawie dwa lata odkąd tu jestem i teraz jestem szczęśliwą mamą 8 miesięcznego chłopczyka i chciałabym zmienić login z ''smutna10'' na jakiś inny bo ten jest teraz nie adekwatny do tego co teraz jest choć cały czas pamiętam o mojej ukochanej Wiktorii to teraz mam cudownego Adasia.

2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Podaj proszę propozycje nowego loginu.
    zmienię Ci go o ile już takowego nie mamy na forum.

3. reklama
  4. Szczęśliwa 10

Szczęśliwa 10 Zaciekawiona BB

szczęśliwa 10

5. Anna Marczyk

Anna Marczyk Aktywna w BB

Chciałabym zmienić login bo nie wiem dlaczego ale mam imię i nazwisko - coś pewnie porypałam przy rejestracji na aNa 82 - można czy jakoś się to samemu zmienia ??? Dziękuje za odp.

Ostatnia edycja: 3 Lipiec 2013
  6. Beata93

Beata93 Beatka

Witam jak mogę zmienić login ? Ponieważ początkowo logowałam się przez facebooka i samo ustawiło mi się imię i nazwisko , a wolałabym coś krótszego po za tym jestem po ślubie i mam zmienione nazwisko więc jak mogę to zrobic?

7. Anna Marczyk

Anna Marczyk Aktywna w BB

szkoda, że nikt tu nie odp admini chyba śpią

8. Beata93

Beata93 Beatka

no chyba tak ;//

9. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Napisz prywatną wiadomość do adminki Zobacz Profil: Bestyja :p - Forum o ciąży i dzieciach - BabyBoom napisz od razu jaki byś chciała nowy nick, sądze, że Ci pomoże :-)

10. reklama
  11. Beata93

Beata93 Beatka

dzięki Kasiulka_1980

12. Bellaa

Bellaa Fanka BB :)

Witam
    Bardzo bym chciała zmienic nick teraz jestem Ewka29, wszyscy znajomi tak na mnie mówią, trochę nie pomyślałam przy zakładaniu, wolę byc anonimowa. Mogłabym zmienic oczywiście jeśli jest wolny na Bella mozna tez dodac jakąś cyfrę jesli to konieczne.

Poleć forum