reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zmienić Login?

Szczęśliwa 10

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Sierpień 2010
Postów
24
Miasto
Bielsko-Biała
Witam serdecznie. Jak zakładałam swój blog na Baby Boom to byłam pogrążona w rozpaczy po stracie córeczki i zaglądnęłam tu po poradę i nie myślałam wtedy że tu zostanę więc było mi wszystko jedno jaki login wpiszę.
Ale to już minęło prawie dwa lata odkąd tu jestem i teraz jestem szczęśliwą mamą 8 miesięcznego chłopczyka i chciałabym zmienić login z ''smutna10'' na jakiś inny bo ten jest teraz nie adekwatny do tego co teraz jest choć cały czas pamiętam o mojej ukochanej Wiktorii to teraz mam cudownego Adasia.
 
reklama
Chciałabym zmienić login bo nie wiem dlaczego ale mam imię i nazwisko - coś pewnie porypałam przy rejestracji na aNa 82 - można czy jakoś się to samemu zmienia ??? Dziękuje za odp.
 
Ostatnia edycja:
Witam jak mogę zmienić login ? Ponieważ początkowo logowałam się przez facebooka i samo ustawiło mi się imię i nazwisko , a wolałabym coś krótszego po za tym jestem po ślubie i mam zmienione nazwisko więc jak mogę to zrobic?
 
reklama
Witam
Bardzo bym chciała zmienic nick teraz jestem Ewka29, wszyscy znajomi tak na mnie mówią, trochę nie pomyślałam przy zakładaniu, wolę byc anonimowa. Mogłabym zmienic oczywiście jeśli jest wolny na Bella mozna tez dodac jakąś cyfrę jesli to konieczne.
 
Do góry