reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak znaleźc chwilkę spokoju czyli nasze sposoby na wyluzowanie się..

kanga_aga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Marzec 2005
Postów
1 217
no właśnie.. ja powiem szczerze ostatnio mocno napięta chodzę.. jak Anka zaśnie to budzi się Franek i ciągle na "dupościsku" chodzę..
odnalazłam parę sposobów na uspokojenie Franciszka.. - po pierwsze - wkłądam go do wózka i stawiam przyoknie - bardzo lubi jak ptaszki śpiewają - możę tam sobie leżeć z 15 minut w błogostanie :wściekła/y:

drugi sposób to .. Muzyka bobasa - w wersji muzyka natury - jeżeli nie macie możecie sobie to pobrac z mojej poczty..
logujecie sie na o2.pl - portal internetowy
logujecie się jako agamamaani hasło piosenki

w katalogu piosenki są różne muzyczki dla dzieci Franek super uspokaja się przy Baby peruvian albo przy baby classic

tamsa też jakieś muzyczki dla starszych dzieci - jak chcecie to korzystajcie - a jak któraś ma coś wiecej to można tam powrzucać :D

aa tylko prośba nie kasujcie tych muzyczek - tylko najedźcie na załacznik w każym z maili i prawym przyciskiem myszki skopiujcie do siebie na dysk.. wysyłać maili do siebie też nie ma co bo to zbyt wielkie będzie i nie przejdzie przez skanery.. ajkby co to pytajcie a odpowiem..
:happy:
 
reklama
Agus,dziekuje - skorzystalam z Twojego maila. :-D ;-) W ogole,jak posluchalam sobie Fasolki - Zuzia Lalka Nieduza,to az mi sie lezki pojawily w oczkach,bo to pioseneczka doslownie o mojej Laleczce Ukochanej. :-D
Jeszcze raz ogromnie dziekuje! :-)
 
a nie ma sprawy :D
a co do wyluzowywania się.. własnie wybieram sie do Fryzjera na pasemka :D zabieram Franka w chuste i lecę :D mam nadzieję, że mu za dużo włosków nie padnie do chusty :D zresztą i tak przykryję go czymś..
 
Aga - a jaka masz chustę? Planuję zakup i nie wiem którą wybrać. Mam nadzieję na więcej spokoju, bo małej przyplątały się kolki...
 
ja kupiłam premaxxa ale znajoma ma taką z chusta.pl a inna uszyła sobie sama ( jakby co to wykrój mam - banalne do szycia) .. taka chusta to rewelacja..

a w ramach odstresowania poszłam wczoraj do fryczjera - to przy okazji była pierwsza wizyta Franciszka w takim miejscu :D przez godzinę wisiał mi przy piersi ale potem jak fryzjerka włączyła suszarkę natychmiast zasnął a ja mogłam dokończyć strzyżenie i farbowanie..

a pozatym w piątek jedziemy na wesele do znajomych do Giżycka.. kocham Mazury i cieszę sie ze aż trzy dni tam będziemy.. Ankę zostawimy z dziadkami a Franka bierzemy ze sobą więc nawet odpoczynek jakiś to tez będzie :D już sie nie mogę doczekać..
 
My w sobote praktycznie cały dzień na spacerze.Od 12 w trójkę ja mała i tatus spacer nad wodą i po lesie,potem do domciu na obiad.I o 16 znowu na spacerek tym razem z koleżanką i jej dzieckiem.Mała na spacerach spi wiec i ja odpoczywam.:-)
 
reklama
a ja planuję wyjście w środe do Multibaby kina - jeżeli w Waszych miastach jest Multikino to polecam - można iść do kina z malszkiem.. miałam w sobotę iśc z kumpelami na pifko, ale mały za nic nie chce jeść z butli więc nie mogę.. bleeee.. tak źle i tak niedobrze..
 
Do góry