reklama

Jak znaleźć dobre przedszkole?

Rozwiązania
0
Właśnie z powodu alergii na laktozę wybrałam Fair Play akurat, bo przestrzegają diet dzieci, a przy okazało się że to idealne dla nas przedszkole. Polecam

reklama
Rozwiązania
0
Ja z kolei szukałam przedszkola gdzie grupy są niewielkie, a dodatkowo jest tam wiele zajęć dodatkowych. Poszłam za radą znajomej i wybrałam Tequestę (na warszawskim Mokotowie), synek chodzi tu już pół roku i jest bardzo zadowolony, co więcej sporo się nauczył, ładnie mówi ma już jakieś małe hobby. Bardzo przekonała mnie rozmowa dyrektor placówki z p.Izoldą, wszystko mi wytłumaczyła, małego oprowadziła po wnętrzu :)

Rozwiązania
0
Dobrze jest znaleźć przedszkole z polecenia kogoś z rodziny albo znajomych, kto w ostatnim czasie miał kontakt z daną placówką. Najlepiej, żeby były tam zapisane jakieś znajome dzieci, bo wtedy najlepiej można ocenić dane miejsce. Wśród moich znajomych też duże znaczenie miało to, żeby grupy nie były zbyt liczne, bo wtedy trudniej zapanować nad takimi dziećmi i ich czegoś nauczyć. Poza tym jest jeszcze kwestia mozliwości dostosowania jedzenia np. do małych alergików (nie zawsze da się wprowadzać zmiany w menu i trzeba np. dziecku przynosić jedzenie z domu). No i jeszcze kwestia zajęć dodatkowych - im bogatsza oferta tym lepiej dziecko może się rozwijać, zwłaszcza na tym początkowym etapie