reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak znaleźć dobre przedszkole?

kandras84

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Przede wszystkim takie, którego poziom możesz łatwo sprawdzić, swoje dzieci mają tam znajomi, masz z kim o tym przedszkolu porozmawiać. To takie kluczowe. Na pewno nie bierzcie przedszkola anonimowego, którego poziomu nie jesteście w stanie zweryfikować.

reklama
Rozwiązania
0
Witajcie!
A ja mam pytanie odnoście przedszkoli prywatnych i publicznych. Które lepsze według was? Do jakich przedszkoli posyłacie swoje dzieci?

Rozwiązania
0
Wybraliśmy dla naszych dzieci Niepubliczne Przedszkole Promyk w Szczecinie ze względu na wszechstronnie wykwalifikowaną kadrę, która potrafi zadbać o intelektualny rozwój dzieci. Kasia i Tomek poszli do szkoły z bardzo dużą wiedzą i niezłą znajomością języka angielskiego i niemieckiego.

Rozwiązania
0
Często w internecie można znaleźć opinie o danej placówce, można już na wczesnym etapie dokonać jakiejś weryfikacji, które przedszkola wydają się lepsze :)

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Często w internecie można znaleźć opinie o danej placówce, można już na wczesnym etapie dokonać jakiejś weryfikacji, które przedszkola wydają się lepsze :)
Dokładnie! Oprócz tego fajnie znaleźć przedszkole, które ma u siebie np. system dla przedszkoli umożliwiający kontakt z nauczycielem, zgłaszanie nieobecności, oceny. Fajna rzecz - wszystko masz w telefonie. Coraz więcej placówek z tego korzysta.

Rozwiązania
0
O aplikacjach takich nie słyszałam, ale jeśli rzeczywiście są to naprawdę fajne rozwiązanie.

Do góry