reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak znosicie pierwsze tygodnie ciąży

Dołączył(a)
28 Listopad 2016
Postów
4
cześć dziewczyny, jak znosicie ciąże w pierwszych tygodniach? Jestem w 7 tygodniu i prawie umieram. Wieczne mdłości, niestrawność, zgada, wymioty, ledwo żyje Co polecacie jeść by dolegliwości sie zmniejszyły?
 
reklama
Rozwiązanie
G
Prócz zgagi w połowie ciąży i wilczego apetytu zwłaszcza na smażonego dorsza nie miałam nic :)Mleko jak nigdy piłam litrami, na zgage dodatkowo brałam syrop w tubce gasstrotuss czy jakoś tak. Jestem ciekawa jak to będzie jak trafi się drugi brzdąc :)
Cześć! Ja jestem na poczatku drogi dopiero, kolejna wizytę u lekarza mam na 29 grudnia i wtedy już powinno być widac na usg, wg moich obliczeń to jakis 5 tydzień max. Dopiero początek a tu takie jazdy mam w głowie co będzie, nasłuchuję swój organizm, pracuje 8 h przy komputerze o to się też martwię, podbrzusze pobolewa jak przy okresie, piersi bolą bardzo jedna (prawa) dużo większa ;) Oswajam się z tematem powoli
 
reklama
tak na początku tylko zobaczysz jeszcze będziesz sie cieszyła ,że jesteś w ciąży i z duma pokazywała brzuszek drugi trymestr był dla mnie super czułam sie bardzo szczęśliwa.zobaczysz jak będziesz kompletować wyprawkę jakie to przyjemne jest.
 
no tak jak ma sie rodzinę blisko ,zawsze łatwiej ja akurat z Warszawy ,ale moja chrzestna mieszkała we Wrocławiu a jak maz czy partner odnosi sie do ciąży zadowolony? Sorki za takie prywatne pytanko , nie musisz odpowiadać
 
Mąż jest szczęśliwy i trochę nie rozumie mojego płaczu moich rozterek. wieczorami mam podwyższoną temperaturę czy też tak miałaś ? Czy to jest normalne w początkach ciązy?
 
reklama
zapytaj sie lekarza jak bedziez na wizycie, tylko nie zapomnij bo ja w ciąży cały czas o czymś zapominalam. Zawsze jak szykowałam sie na wizyty to pisałam sobie na kartce moje pytania i wątpliwości i sie ginekolog ze mnie śmiał jak mnie widział już wiedział ze będzie kartka
 
Do góry