reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak zorganizować urodziny dla 8 latki?

MEGA

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Luty 2013
Postów
109
Poradźcie jak zorganizować ur. dla 8 latki.Dodam,że w domu,że dla dzieci (ok. 9) i nie wiem co dalej.Do tej pory córka nie chciała,teraz koleżanki robią wiec ona też.Co im podać? zabawiac czymś czy raczej same? Może głupie pytania,ale nie wiem co wymyślić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
musisz im zorganizować czas,jakieś prace plastyczne,konkursy,jak dłużej przyjęcie ma trwać to i jakiś film dla dzieci żeby odpoczęły po szaleństwach.co podać,napoje,owoce,tort obowiązkowo a reszta według gustu,ja robię mini kanapki i warzywa z dipami,inni podają pizze a jeszcze inni słodycze i czipsy
 
myślałam o balu przebierankowym,ale nie chcę robić problemu rodzicom,może im sie nie spodobać..... nie wiem.
zrobię mini kanapeczki,dobry pomysł.Chipsów to bym wolała uniknąć;)
najgorsze dla mnie jest to ,że będzie 3 chłopców a ja kompletnie nie wiem co lubią robić chłopaki.Na babskich rzeczach to sie znam raczej,ale co z chłopcami.Jak pozwole dzewczynom pokaz mody robić czy sie malować to chłopcy pewnie sie zanudzą:/
 
Ostatnia edycja:
Pomysł z pokazem mody bardzo dobry, sama chciałam zasugerować coś podobnego. Można np wybrać tematykę , kilka stylów i bawić się z dziewczynkami dobierając dodatki.
 
reklama
Do góry