reklama

jak zorganizować urodziny dla 8 latki?

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez MEGA, 27 Luty 2013.

1. MEGA

MEGA Fanka BB :)

Poradźcie jak zorganizować ur. dla 8 latki.Dodam,że w domu,że dla dzieci (ok. 9) i nie wiem co dalej.Do tej pory córka nie chciała,teraz koleżanki robią wiec ona też.Co im podać? zabawiac czymś czy raczej same? Może głupie pytania,ale nie wiem co wymyślić.

Ostatnia edycja: 10 Marzec 2013
  2. noirel

noirel Fanka BB :)

musisz im zorganizować czas,jakieś prace plastyczne,konkursy,jak dłużej przyjęcie ma trwać to i jakiś film dla dzieci żeby odpoczęły po szaleństwach.co podać,napoje,owoce,tort obowiązkowo a reszta według gustu,ja robię mini kanapki i warzywa z dipami,inni podają pizze a jeszcze inni słodycze i czipsy

3. reklama
  4. Dominik Jędrzejczak

Dominik Jędrzejczak Zaciekawiona BB

Oryginalne pomysły to np. pokaz mody

Możesz też zorganizować imprezę w bal przebierańców, to też fajna sprawa.

5. MEGA

MEGA Fanka BB :)

myślałam o balu przebierankowym,ale nie chcę robić problemu rodzicom,może im sie nie spodobać..... nie wiem.
    zrobię mini kanapeczki,dobry pomysł.Chipsów to bym wolała uniknąć;)
    najgorsze dla mnie jest to ,że będzie 3 chłopców a ja kompletnie nie wiem co lubią robić chłopaki.Na babskich rzeczach to sie znam raczej,ale co z chłopcami.Jak pozwole dzewczynom pokaz mody robić czy sie malować to chłopcy pewnie sie zanudzą:/

Ostatnia edycja: 10 Marzec 2013
  6. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

7. walonienka

walonienka Zaangażowana w BB

Pomysł z pokazem mody bardzo dobry, sama chciałam zasugerować coś podobnego. Można np wybrać tematykę , kilka stylów i bawić się z dziewczynkami dobierając dodatki.

8. KaśkaB

KaśkaB Aktywna w BB

Sprawdziłam ten mini pokaz mody na mojej córce i jej koleżankach - były zachwycone! :-)

Poleć forum