reklama

Jak zostać dawca szpiku kostnego?!

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez atfk, 29 Październik 2009.

1. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

witam
    temat może nie łatwy ale potrzebny
    nie natknęłam się nigdzie na forum na ten temat.
    myślę,ze jest o czym rozmawiać!!
    jakie jest Wasze podejście do tego tematu?czy sa wśród Was takie osoby jak ja ,które chciały by pomóc innym w tak prosty sposób!!
    może wiecie jak wyglądają "w życiu" procedury związane z zapisaniem do banku dawców szpikui!może ktoś z Was lub z waszego otoczenia jest takim dawcą!
    czytałam na stronach róznych fundacji zajmujacych sie tym
    ale z checia dowiedziałabym sie od kogoś bezposrednio związanego z tym tematem!
    pozdrawiam Agnieszka

2. Ola_PM

Ola_PM Grudniowa Mama 2010

Aga..
    Ja jestem Honorowym Dawcą Krwi. Przy którejś kolejnej donacji, zgłosiłam, że chciałabym żeby moja krew przebadano pod kątem właśnie bycia dawcą szpiku. Miałam rozmowę z lekarzem na temat tego jak wygląda procedura pobrania szpiku ( 2 rodzaje ) i rozmawiałyśmy też o tym, że mimo iż się zgłoszę to w każdej chwili można się wycofać. Wypełniłam dodatkowe dokumenty i pobrali mi dodatkową próbkę. Po jakiś 3 miesiącach dostałam dokument z POLTRANSPANTU z podziękowaniem za zgłoszenie się i z informacją, że zostałam wpisana do banku.

3. reklama
  4. ola652

ola652 Mamusia Adrianka!

szkoda tylko ze procedury tak długo trwają ja sama tez o tym ostatnio pomyślałam tylko ze w pl jestem na dwa tyg wiec mimo szczerych chęci nie zdarzę ...

5. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

Poleć forum