reklama

Jak zrobic siedzisko i półki pod oknem -- wie ktos ????

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez pchelka10.05, 28 Czerwiec 2012.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam za ok 6 miesiecy bedziemy zmieniac wystroj w pokoju naszej 2,5 letniej coreczki

strasznie podoba mi sie takie zabudowanie sciany i okna (zdjecie ponizej )

tylko niewiem nawet jaki fachwiec sie tym zajmuje a pewnie i kasy duzo wezmie (((

mamy ok 1000 zł przeznaczone na ten cel

czy ktos wie jak mozna zrobic cos takiego samemu ????

jestem bardziej za 1 zdjeciem z dodatkowym zabudowaniem sciany 9233f_mieszkanie-zdjecia_1.jpg big_471437_94B67CCC-A783-48FD-82ED-682281564FEF.jpg

2. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Na moje oko to stolarz takie rzeczy na zamówienie robi, ale raczej marne szanse że ktoś Wam to za tysiąc zrobi, 2 wariant ok ale pierwszy powątpiewam.

3. reklama
  4. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

pchelka, ja nie pomogę, ale te pomysły są zajesuper, zazdroszczę tym, co mają duże mieszkanie i mogą sobie na takie cudo pozwolić :tak: życzę żeby Wam to wyszło jak najtańszm kosztem, no i koniecznie wrzuć fotki na ogólne forum żebym mogła podziwiać efekt :-)

5. Pchełka wymierz miejsce i szukaj regału w IKEA np i po prostu zamiast postawić go to weź połóż:)))

6. Madzioolka

Madzioolka Moja Maja 09.06.2011

cześć :), mi tez się podobają takie aranżacje a mieć wykusz w domu to juz wogóle marzenie, jedyny minus jak dla mnie to zasłonięcie grzejnika no chyba że jest w innym miejscu niz pod oknem (u mnie niestety nie) to nie ma problemu :)

7. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Pchelka ja tez nie pomogę jak to zrobic, ale pomysł super, bardzo mi sie podoba szczególnie pierwsze zdjęcie:)
    A jak tam tan twój tatuaz, zrobilas juz sobie???

8. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

my mamy ogrzewanie podłogowe a pokoj coreczki wcale nie jest duzy )

tylko akurat mam po bokach ona scianki mniej wiecej o szerokosci 1 metra

bedzie po prostu mniejsze

ale obiecałam małej ze jej zrobie nawet jakby to kosztowało wiecej

mamy znajomego co robi szafy wnekowe i rowniez stolarza wiec obadam ile mniej wiecej to kosztuje

(ale dopiero jk bede miec kase narazie jest zbierane na ten cel )

9. pysia25

pysia25 Mama Natalii i Mateuszka

I co Pchełka, zrobiłaś tą półkę? Ciekawa jestem efektu... bardzo podoba mi się ten pomysł...:tak:

10. reklama

Poleć forum