reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zrobic zdjecia rosnacemu brzuszkowi?

reklama
Jako administratorka pokaze, stary brzus bo lokator z niego ma juz 3 lata ;) ale.... ;) super pamiątka... :tak:
 

Załączniki

  • 16-22-27tc..jpg
    16-22-27tc..jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 403
  • 27-30-33-36tc.jpg
    27-30-33-36tc.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 400
Ja również, przy każdej mojej ciąży robiłam takie zdjęcia. Liczyłam tydzień, który mam od ostatniej miesiączki i każdego pierwszego dnia każdego tygodnia robiłam zdjęcia. Potem wybierałam kilka tych, na których widać największe różnice i wklejałam do albumu :D mój sposób jest czasochłonny i wymaga dobrej pamięci, ale są też ułatwienia ;)
 
Ja tak robiłam,ale niestety mniej profesjonalnie. W różnej bieliźnie, ale z tego samego profilu, co miesiąc. Potem to połączyłam :) Moja rada - ważne jest oświetlenie brzuszka. Niestety niektóre zdjęcia wyszły mi bardzo przyciemnione :(
 
Warto przygotować jakieś miejsce w mieszkaniu, na przykład oznaczyć podłogę krzyżykiem żeby zawsze stawać w tym samym miejscu i zapamiętać ustawienia aparatu , jakie wykorzystano do zrobienia zdjęcia. Następnie w równomiernych odstępach czasu robić zdjęcie. W photoshopie jest możliwość nakładania na siebie plików, w taki sposób, ze można otrzymać animację.
 
Super pomysł z tymi zdjęciami ;D ja też dokumentuję mój brzuszek z tym, że stoję przy ścianie i widać mi też buzię i nie ma to już takiego efektu bo zamiast skupiać się na brzuszku to każdy widzi tylko jaka okrągła robię się na twarzy..:p
 
Ja mam dwoje dzieciaków z podobnego okresu (lipiec, sierpień) I oboje mają zdjęcie w tych samych śpiochach w starej antycznej ramie obsypani liśćmi i jarzębiną. Teraz wypada na styczeń - więc jesienią będzie już dużo starsze i większe - do ramki się nie zmieści :(
Zresztą nie mam już tych ślicznych śpiochów. Za to milion pomysłów na zdjęcia. I brzuszkowi też zrobię - jak tylko się pojawi :)
Nie wiem czy można tu robić reklamę - ale zobaczcie jak zdjęcia brzuszkom i niemowlaczkom robi Pani Gosia
Fotografia ciążowa,fotografia dziecięca,fotografia ślubna. Polkowice, Wrocław, Dolny Śląsk


Piękne te zdjęcia !!! my też myślimy z mężem o sesji z brzuszkiem i z Maleństwem jak już się urodzi:):) Jednak jakie profesjonalne zdjęcia to zupełnie inna bajka ;D
 
reklama
Do góry