reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zrozumieć opis - pytanie anonimowe

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Witam.
Mam pytanie nie szukam porady tylko wyjaśnienie. To moja druga ciąża. Pierwsza CC po 16 godzinach bez postępu porodu. Obecnie 18 tc łożysko przodujące (Lekarz dał jeszcze 4 tyg szansy że się podniesie).

Czy opis, który dostałam po badaniu " defekt blizny po CC, grubość mięśnia nad defektem 3mm " mam rozumieć, jako grubość blizny? Z góry dziękuję za informacje pozdrawiam Kasia
 
reklama
Cześć,
spróbuję się skonsultować z koleżankami położnymi, by Ci udzielić jak najbardziej merytorycznej informacji. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią.
 
Cześć,
bardzo trudno nam się ustosunkować do tego opisu. Jedyne co mogę w tej sytuacji napisać to to, że faktycznie te 3 mm to raczej nie jest grubość blizny a mięśnia pod blizną. By ocenić, czy możliwy jest poród naturalny po cc należy zmierzyć samą bliznę. Coraz częściej jednak bierze się pod uwagę również elastyczność blizny przy podejmowaniu decyzji o sposobie porodu.
 
27 listowada bylam na polowkowym w moim przypadku stalo sie tak jak myslalam...mam defekt blizny 13 mm dziurę.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry